New Arrival Jan Sluijters (1881-1957)

Een fenomenaal portret van Jan Sluijters. Jan Sluijters staat bekend als een van onze belangrijkste schilders van de 20e eeuw.
Dit prachtige portret van dit Indische model is altijd in particulier bezit geweest. De ouders van de eigenaar hadden het hangen in de huiskamer waar het veel gespreksstof opleverde. Jan Sluijters staat bekend om zijn vrouwenportretten. Zijn werk is opgenomen in vele particuliere en museale collecties.

Wordt geveild live veiling 30 oktober 2023