• Welkom bij Zuydwal Veilingen

    De catalogus van de live veiling van 10 mei om 19.30 uur staat online.

    Schilderijen, tekeningen, grafiek, zilver, keramiek, bronzen, vintage en design.

    Onder de hamer komen o.m. werken van Henk Helmantel, Dick Ket, Léon de Smet, Theo Wolvecamp, Anton Rooskens, Anton Mauve, Pol Dom, Pièrre Soulages, Jan Rijlaarsdam, Pieter Dupont, Fred Carasso, Leo Gestel, Eugène Brands en een collectie moderne kunst.

    Kijkdag 9 mei van 13 tot 16 uur uitsluitend op afspraak in Hotel De Witte Bergen, Eemnes ovv lotnrs die u wilt zien.

    123. Soulages, Pierre (France 1919)

    Peinture 1947, 1960. Lithograph made after a walnut-stain painting

    140. Helmantel, Henk (1945)

    Uien 2017

    204. Smet, Léon de (België 1881-1966)

    Valavond bij Deurle 1935

    142. Brands, Eugène (1913-2002

    Garden 1980

    108. Regteren Altena, Maria Engelina van (1868-1958)

    Art déco oranje lampionbloem met chrysanten

    132. Ladies bag Yves Saint Laurent vintage gold metal black tassel evening bag

    Clutch 1980s

2
2

Kunstnieuws

  • 21 april 2021 | Margriet Van Seumeren

    New Arrivals: Léon de Smet

    Wordt geveild op 10 mei bij Zuydwal Veilingen. De Vlaamse kunstenaar Léon de Smet (1881-1966) schilderde in 1935 vlakbij zijn woonplaats Deurle ‘Dorp bij valavond’. In het schemerlicht schildert hij in stevige expressionistische penseelstreken de boerderij omringd door bomen. De warme kleuren rood, geel en groen domineren het doek.Léon de...

    LEES VERDER

  • 14 april 2021 | Margriet Van Seumeren

    New Arrivals: Jan Rijlaarsdam

    In de live veiling van 10 mei  komt een collectie schilderijen, aquarellen en tekeningen van Jan Rijlaarsdam (1911-2007) onder de hamer. Jan Rijlaarsdam had een voorliefde voor de stad en haar bewoners. Vaak was hij in Amsterdam te vinden en legde de afbraak van Kattenburg, toen nog een van de...

    LEES VERDER

  • Veilingschema

    Live veiling voorjaarsveiling 2021

    Wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op.

  • Taxaties

    Onze experts geven taxaties, er wordt hierbij gelet op conditie, ouderdom, herkomst en zeldzaamheid van uw objecten. Ook de marktsituatie wordt erbij betrokken, al deze factoren bepalen de richtprijs.

  • Innamedagen

    Wij organiseren regelmatig innamedagen in het land.

    Schilderijen, bronzen, zilver, goud, Chinees porselein, exclusieve horloges Patek Philippe, Rolex en design

    Experts adviseren u graag.

    Het is nu al mogelijk om op afspraak in te brengen. Neem dan contact op met drs. Margriet van Seumeren. Desgewenst komen we bij u aan huis.