• Welkom bij Zuydwal Veilingen

    Aftersale veiling zomerveiling schilderijen bronzen design Chinees porselein sieraden. De catalogus staat online.

    Bieden vanaf laagste richtprijs

    Het is altijd mogelijk om werk in te brengen

    U kunt foto’s met een korte beschrijving mailen. Na ontvangst van de foto’s zullen we contact met u opnemen.  Mocht u liever een afspraak bij u thuis hebben dan is dit in overleg mogelijk.

    Twee VOC blauw Japans Arita borden

    In het midden decor VOC , rand met cartouchevormig vakwerk in Wanli stijl, eind 17e eeuw

    diam. 36,5 cm

    Two large 17th Century Colonial Japanese Porcelain VOC Charger. Een met randschade.

    Richtprijs: € 3,000 – € 5,000

    Smorenberg, Dirk (1883-1960)

    In Art Deco stijl waterlelies

    olie op doek, 48,5 x 38 cm

    ges. r.o. Autodidact. Hij is vooral bekend
    geworden om zijn geabstraheerde sterk vereenvoudigde en decoratieve art
    deco stijl. Woonde een groot deel van zijn leven in Loosdrecht.

    Richtprijs: € 3,000 – € 4,500

    Jong, Jacqueline de (Dutch 1939)

    l'entré de dans “du cadre' 1977

    olie op doek, 74 x 66 cm

    ges. achterzijde l'entré dedans ‘du cadre' Mrt '77

    Richtprijs: € 7,000 – € 11,000

    Mankes, Jan (Dutch 1889-1920)

    houtsnede, 25,1 x 17,8 cm

    gemon. l.o. in de plaat en ges. r.o. de plaat. Prov, a distinguished private collection. Lit. de Groot, p 9.

    Richtprijs: € 800 – € 1,000

Kunstnieuws

  • Veilingschema

    U kunt inbrengen voor de najaarsveiling 2022.

    Wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op.

  • Taxaties

    Onze experts geven taxaties, er wordt hierbij gelet op conditie, ouderdom, herkomst en zeldzaamheid van uw objecten. Ook de marktsituatie wordt erbij betrokken, al deze factoren bepalen de richtprijs.

  • Innamedagen

    Wij organiseren regelmatig innamedagen in het land.

    Schilderijen, bronzen, zilver, goud, Chinees porselein, exclusieve horloges Patek Philippe, Rolex en design

    Experts adviseren u graag.

    Het is nu al mogelijk om op afspraak in te brengen. Neem dan contact op met drs. Margriet van Seumeren. Desgewenst komen we bij u aan huis.