• Welkom bij Zuydwal Veilingen

    Aftersale najaarsveiling

    Schilderijen bronzen Chinees en Japans porselein, een collectie aardewerk en glas, sieraden en juwelen

    Een collectie sieraden, aardewerk en Leerdam glas, zilver en Indonesische sieraden

    De catalogus staat online.

    George Hendrik Breitner (Dutch 1857-1923)

    Houthavens in de winter in Amsterdam

    Zeldzaam stel polychroom aardewerk figuren van een Scheveningse visser en zijn vrouw. Ontwerp J.C. Heytze

    (1873-1949) Uitvoering Rozenburg Den Haag.

    Herman Heijenbrock (1871-1948)

    Bij de haven

    Een paar 18 krt witgouden oorstekers met grote smaragd en diamant

Kunstnieuws

  • Veilingschema

    Live veiling 28 november 2022 aanvang 19.30 uur

    Wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op.

  • Taxaties

    Onze experts geven taxaties, er wordt hierbij gelet op conditie, ouderdom, herkomst en zeldzaamheid van uw objecten. Ook de marktsituatie wordt erbij betrokken, al deze factoren bepalen de richtprijs.

  • Innamedagen

    Wij organiseren regelmatig innamedagen in het land.

    Schilderijen, bronzen, zilver, goud, Chinees porselein, exclusieve horloges Patek Philippe, Rolex en design

    Experts adviseren u graag.

    Het is nu al mogelijk om op afspraak in te brengen. Neem dan contact op met drs. Margriet van Seumeren. Desgewenst komen we bij u aan huis.