• Welkom bij Zuydwal Veilingen

    Aftersale veiling dinsdag 21 juni schilderijen bronzen design Chinees porselein sieraden. De catalogus staat online.

    Bieden vanaf laagste richtprijs

    Het is altijd mogelijk om werk in te brengen

    U kunt foto’s met een korte beschrijving mailen. Na ontvangst van de foto’s zullen we contact met u opnemen.  Mocht u liever een afspraak bij u thuis hebben dan is dit in overleg mogelijk.

    Twee VOC blauw Japans Arita borden

    In het midden decor VOC , rand met cartouchevormig vakwerk in Wanli stijl, eind 17e eeuw

    diam. 36,5 cm

    Two large 17th Century Colonial Japanese Porcelain VOC Charger. Een met randschade.

    Richtprijs: € 3,000 – € 5,000

    Smorenberg, Dirk (1883-1960)

    In Art Deco stijl waterlelies

    olie op doek, 48,5 x 38 cm

    ges. r.o. Autodidact. Hij is vooral bekend
    geworden om zijn geabstraheerde sterk vereenvoudigde en decoratieve art
    deco stijl. Woonde een groot deel van zijn leven in Loosdrecht.

    Richtprijs: € 3,000 – € 4,500

    Jong, Jacqueline de (Dutch 1939)

    l'entré de dans “du cadre' 1977

    olie op doek, 74 x 66 cm

    ges. achterzijde l'entré dedans ‘du cadre' Mrt '77

    Richtprijs: € 7,000 – € 11,000

    Mankes, Jan (Dutch 1889-1920)

    houtsnede, 25,1 x 17,8 cm

    gemon. l.o. in de plaat en ges. r.o. de plaat. Prov, a distinguished private collection. Lit. de Groot, p 9.

    Richtprijs: € 800 – € 1,000

Kunstnieuws

  • Veilingschema

    U kunt inbrengen voor de veiling van 21 juni 2022.

    Wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op.

  • Taxaties

    Onze experts geven taxaties, er wordt hierbij gelet op conditie, ouderdom, herkomst en zeldzaamheid van uw objecten. Ook de marktsituatie wordt erbij betrokken, al deze factoren bepalen de richtprijs.

  • Innamedagen

    Wij organiseren regelmatig innamedagen in het land.

    Schilderijen, bronzen, zilver, goud, Chinees porselein, exclusieve horloges Patek Philippe, Rolex en design

    Experts adviseren u graag.

    Het is nu al mogelijk om op afspraak in te brengen. Neem dan contact op met drs. Margriet van Seumeren. Desgewenst komen we bij u aan huis.