• Welkom bij Zuydwal Veilingen

    Inbreng

    Live veiling 10 mei 2021

    Het is niet meer mogelijk om werk in te brengen voor de liveveiling.

    U kunt natuurlijk wel voor de najaarsveiling inbrengen. Stuur ons dan bij voorkeur foto’s. De persoonlijke contactmomenten zullen we vanwege de strenge maatregelen rond Covid tot een minimum beperken. En daarna kan er weer op afspraak worden ingebracht en/of op onze innamedagen.

    Aftersale

    De aftersale catalogus, op dit moment zijn er geen lotnrs. opgenomen.

    Recente Veiling Highlight

    Adrianus Remiëns

    Tijger teakhout
    Hamerprijs € 12000

    Recente Veiling Highlight

    Willy Sluiter (1873-1949)

    Davos in de sneeuw 1915
    aquarel en dekwit, 70 x 62 cm<
    ges. l.o. en gedat. 1915
    Hamerprijs € 4500

Kunstnieuws

  • 14 april 2021 | Margriet Van Seumeren

    New Arrivals: Jan Rijlaarsdam

    In de live veiling van 10 mei  komt een collectie schilderijen, aquarellen en tekeningen van Jan Rijlaarsdam (1911-2007) onder de hamer. Jan Rijlaarsdam had een voorliefde voor de stad en haar bewoners. Vaak was hij in Amsterdam te vinden en legde de afbraak van Kattenburg, toen nog een van de...

    LEES VERDER

  • 1 april 2021 | Margriet Van Seumeren

    New Arrivals: Henk Helmantel

    Wordt geveild op 10 mei. Henk Helmantel (1945) is op dit moment een van de bekendste kunstenaars van ons land. Al vanaf het begin van zijn kunstenaarschap hield hij vast aan het schilderen van realistische kunst. Destijds geheel tegen de stroom in. Inmiddels wordt zijn kunst gewaardeerd door een grote...

    LEES VERDER

  • Veilingschema

    Live veiling voorjaarsveiling 2021

    Wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op.

  • Taxaties

    Onze experts geven taxaties, er wordt hierbij gelet op conditie, ouderdom, herkomst en zeldzaamheid van uw objecten. Ook de marktsituatie wordt erbij betrokken, al deze factoren bepalen de richtprijs.

  • Innamedagen

    Wij organiseren regelmatig innamedagen in het land.

    Schilderijen, bronzen, zilver, goud, Chinees porselein, exclusieve horloges Patek Philippe, Rolex en design

    Experts adviseren u graag.

    Het is nu al mogelijk om op afspraak in te brengen. Neem dan contact op met drs. Margriet van Seumeren. Desgewenst komen we bij u aan huis.

    Menu