• Welkom bij Zuydwal Veilingen

    Najaarsveiling Inbreng Innamedag 30 september

    Innamedag op 30 september van 11 tot 14 uur in het Brinkhuis, Brink 29, Laren nh
    U kunt inbrengen voor de najaarsveiling van 22 november 2021. We zijn op zoek naar kwalitatief hoogwaardige kunst. Schilderijen bronzen zilver goud Chinees porselein en design.
    In het bijzonder zijn we geïnteresseerd in werken van Jan Sluijters, Leo Gestel, Willem Dooyewaard, Henk Helmantel, Willy Sluiter, Leon de Smet, Fred Carasso, Andy Warhol, Charles and Ray Eames e.a.
    Wij houden ons aan de geldende corona richtlijnen.

    Freek van den Berg (1918-2000)

    Helmantel, Henk (1945)

    Brands, Eugène (1913-2002

    Jan Rijlaarsdam (1911-2007)

    Ladies bag Yves Saint Laurent vintage gold metal black tassel evening bag

Kunstnieuws

  • 14 april 2021 | Margriet Van Seumeren

    New Arrivals: Jan Rijlaarsdam

    In de live veiling van 10 mei  komt een collectie schilderijen, aquarellen en tekeningen van Jan Rijlaarsdam (1911-2007) onder de hamer. Jan Rijlaarsdam had een voorliefde voor de stad en haar bewoners. Vaak was hij in Amsterdam te vinden en legde de afbraak van Kattenburg, toen nog een van de...

    LEES VERDER

  • 2 februari 2021 | Margriet Van Seumeren

    New Arrivals: Anton Rooskens

    Wordt geveild op 10 mei in de liveveilingAnton Rooskens (1906-1976)Congo 1954Gouache38 x 48,5 cmGesigneerd en gedateerd ’54 r.o ‘Voor Alice’Herk. Collectie Hans en Alice de Jong, veiling Sotheby’s 2006.De bekende Cobra kunstenaar Anton Rooskens was een graag geziene gast bij het kunstverzamelaars echtpaar Hans en Alice de Jong. De kunstenaar...

    LEES VERDER

  • Veilingschema

    Live veiling najaarsveiling 2021.

    Wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op.

  • Taxaties

    Onze experts geven taxaties, er wordt hierbij gelet op conditie, ouderdom, herkomst en zeldzaamheid van uw objecten. Ook de marktsituatie wordt erbij betrokken, al deze factoren bepalen de richtprijs.

  • Innamedagen

    Wij organiseren regelmatig innamedagen in het land.

    Schilderijen, bronzen, zilver, goud, Chinees porselein, exclusieve horloges Patek Philippe, Rolex en design

    Experts adviseren u graag.

    Het is nu al mogelijk om op afspraak in te brengen. Neem dan contact op met drs. Margriet van Seumeren. Desgewenst komen we bij u aan huis.