• Welkom bij Zuydwal Veilingen

    Inbreng

    Wilt u werk inbrengen voor onze voorjaarsveiling?

    Stuur ons dan bij voorkeur foto’s. De persoonlijke contactmomenten zullen we vanwege de strenge maatregelen rond Covid tot een minimum beperken. En daarna kan er weer op afspraak worden ingebracht en/of op onze innamedagen.

    Aftersale

    De aftersale catalogus is nu online, breng uw bod uit.

    Schilderijen, bronzen, design, collectie Chinese cloisonné champlevé vaze, zeldzame boeken, juwelen, antiek en Leerdam glas.

    Recente Veiling Highlight

    Adrianus Remiëns

    Tijger teakhout
    Hamerprijs € 12000

    Recente Veiling Highlight

    Willy Sluiter (1873-1949)

    Davos in de sneeuw 1915
    aquarel en dekwit, 70 x 62 cm<
    ges. l.o. en gedat. 1915
    Hamerprijs € 4500

  • Lotnummer: 3

    David Schulman (1881-1966)

    Gezicht op Blaricum in de winter

    olie op doek

    73 x 117 cm

    ges. r.o.

    € 3,500 - € 5,000

    Dit product heeft geen gereserveerde prijs.

    Toevoegen aan kijklijst 1 gebruikers volgen deze veiling
  • Lotnummer: 77

    Corneille (1922-2010)

    Ontwerp Philips scheerapparaat 1996 en vogel in landschap

    zeefdruk, 50 x 88 cm

    ges. r.o. en gedat. 2 x

    € 400 - € 800

  • Lotnummer: 111

    Berkel, Wim van (1948)

    Armadillo IIIw

    marmer, h 20 cm b 50 cm d 13 cm

    marmeren plaat h 2 cm b 20 cm l 40 cm Klein defect onderzijde

    € 700 - € 1,200

1

Kunstnieuws

  • 2 februari 2021 | Margriet Van Seumeren

    New Arrivals: Rooskens

    Wordt geveild in de voorjaarsveiling Anton Rooskens (1906-1976)Congo 1954Gouache38 x 48,5 cmGesigneerd en gedateerd ’54 r.o ‘Voor Alice’Herk. Collectie Hans en Alice de Jong, veiling Sotheby’s 2006. De bekende Cobra kunstenaar Anton Rooskens was een graag geziene gast bij het kunstverzamelaars echtpaar Hans en Alice de Jong. De kunstenaar is autodidact en...

    LEES VERDER

    Welkom bij Zuydwal Veilingen

    Zuydwal Veilingen is een modern veilinghuis in Nederland en is gevestigd in het Gooi en dependance in Twente. De veilingen en kijkdagen worden gehouden in het Gooi. We organiseren kunstveilingen en zijn gespecialiseerd in Schilderijen, tekeningen, grafiekBronzenDesignChinees porseleinKunst gerelateerd aan het Gooi Ook komt het voor dat we speciale collecties veilen. Zo veilden...

    LEES VERDER

  • Veilingschema

    Live veiling voorjaarsveiling 2021

    Wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op.

  • Taxaties

    Onze experts geven taxaties, er wordt hierbij gelet op conditie, ouderdom, herkomst en zeldzaamheid van uw objecten. Ook de marktsituatie wordt erbij betrokken, al deze factoren bepalen de richtprijs.

  • Innamedagen

    Wij organiseren regelmatig innamedagen in het land.

    Schilderijen, bronzen, zilver, goud, Chinees porselein, exclusieve horloges Patek Philippe, Rolex en design

    Experts adviseren u graag.

    Het is nu al mogelijk om op afspraak in te brengen. Neem dan contact op met drs. Margriet van Seumeren. Desgewenst komen we bij u aan huis.

    Menu