• Welkom bij Zuydwal Veilingen

    Aftersale en inbreng voor veilingen

    Aftersale  veiling 17 juni 2024

    U kunt bieden in de aftersale

    Het is ook mogelijk om in te brengen voor de komende veilingen. We zijn geïnteresseerd in schilderijen, bronzen, design, Chinees porselein, exclusieve damestassen, exclusieve horloges.

    Neem contact met ons op.

    Floris Verster (1861-1927)

    Bruidsbloempjes 1921
    olie op doek, 31 x 20,5 cm
    ges. r.o en gedat 21

    Verkocht op 17 juni 2024

    Jan Toorop (1858-1928)

    Indonesian seated guard 1882
    aquarel, 35 x 23 cm

    Verkocht op veiling 17 juni 2024

    Paul Citroen (Dutch 1896-1993)

    Portret met alfabet
    achter glas schildering, 32 x 25 cm

    Aftersale live veiling 17 juni 2024

    Toon de Jong (Dutch 1879-1978)

    Het Zevenend van Laren in de winter
    ets, 23 x 45 cm

    Maakt deel uit van een Larense particuliere collectie. Deze verzameling bestaat uit ruim 50 etsen, tekeningen en schilderijen van Toon de Jong, Co Breman e.a. Gooise kunstenaars.

    Verkocht live veiling 17 juni 2024

    Menso Kamerlingh Onnes (Dutch 1860-1925)

    Glazen pot met judaspenning en distels 1899
    aquarel met dekwit, 49,7 x 37 cm

    Erik Andriesse (Dutch 1957-1993)

    Lelie 1988
    houtsnede op Japans papier, 98 x 65 cm

  • Veilingschema

    Voorjaarsveiling 2024 start 19.30 uur

    Wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op.

  • Taxaties

    Onze experts geven taxaties, er wordt hierbij gelet op conditie, ouderdom, herkomst en zeldzaamheid van uw objecten. Ook de marktsituatie wordt erbij betrokken, al deze factoren bepalen de richtprijs.

  • Innamedagen

    Wij organiseren regelmatig innamedagen in het land

    Schilderijen, zilver, goud, Chinees porselein, exclusieve horloges Patek Philippe, Rolex en design

    Experts adviseren u graag.

    Het is ook mogelijk om op afspraak in te brengen. Neem dan contact op met drs. Margriet van Seumeren. Desgewenst komen we bij u aan huis.