• Welkom bij Zuydwal Veilingen

    Najaarsveiling Inbreng

    U kunt inbrengen voor de najaarsveiling. We zijn op zoek naar kwalitatief hoogwaardige kunst. Schilderijen bronzen zilver Chinees porselein en design.
    In het bijzonder zijn we geïnteresseerd in werken van Jan Sluijters, Leo Gestel, Willem Dooijewaard, Henk Helmantel, Willy Sluiter, Leon de Smet, Fred Carasso, Andy Warhol, Charles and Ray Eames e.a.

    Freek van den Berg (1918-2000)

    Ochtend aan de IJssel 1986
    olie op doek 24 x 30 cm

    Helmantel, Henk (1945)

    Uien 2017

    Brands, Eugène (1913-2002

    Garden 1980

    Jan Rijlaarsdam (1911-2007)

    Groep mensen
    olie op doek
    70 x 90 cm

    Ladies bag Yves Saint Laurent vintage gold metal black tassel evening bag

    Clutch 1980s

Kunstnieuws

  • 21 april 2021 | Margriet Van Seumeren

    New Arrivals: Léon de Smet

    Wordt geveild op 10 mei bij Zuydwal Veilingen. De Vlaamse kunstenaar Léon de Smet (1881-1966) schilderde in 1935 vlakbij zijn woonplaats Deurle ‘Dorp bij valavond’. In het schemerlicht schildert hij in stevige expressionistische penseelstreken de boerderij omringd door bomen. De warme kleuren rood, geel en groen domineren het doek.Léon de...

    LEES VERDER

  • 14 april 2021 | Margriet Van Seumeren

    New Arrivals: Jan Rijlaarsdam

    In de live veiling van 10 mei  komt een collectie schilderijen, aquarellen en tekeningen van Jan Rijlaarsdam (1911-2007) onder de hamer. Jan Rijlaarsdam had een voorliefde voor de stad en haar bewoners. Vaak was hij in Amsterdam te vinden en legde de afbraak van Kattenburg, toen nog een van de...

    LEES VERDER

  • Veilingschema

    Live veiling najaarsveiling 2021.

    Wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op.

  • Taxaties

    Onze experts geven taxaties, er wordt hierbij gelet op conditie, ouderdom, herkomst en zeldzaamheid van uw objecten. Ook de marktsituatie wordt erbij betrokken, al deze factoren bepalen de richtprijs.

  • Innamedagen

    Wij organiseren regelmatig innamedagen in het land.

    Schilderijen, bronzen, zilver, goud, Chinees porselein, exclusieve horloges Patek Philippe, Rolex en design

    Experts adviseren u graag.

    Het is nu al mogelijk om op afspraak in te brengen. Neem dan contact op met drs. Margriet van Seumeren. Desgewenst komen we bij u aan huis.