• Welkom bij Zuydwal Veilingen

    Najaarsveiling 22 november 2021. Het is nog mogelijk in te brengen.

    Live veiling 22 november 2021 19.30 uur

    U kunt inbrengen voor de najaarsveiling van 22 november 2021. We zijn op zoek naar kwalitatief hoogwaardige kunst. Schilderijen bronzen zilver goud Chinees porselein en design.

    In het bijzonder zijn we geïnteresseerd in werken van Jan Sluijters, Leo Gestel, Willem Dooyewaard, Henk Helmantel, Willy Sluiter, Leon de Smet, Fred Carasso, Andy Warhol, Charles and Ray Eames e.a.

    Wij houden ons aan de geldende corona richtlijnen. Neem contact met ons op.

    Henk Helmantel (1945)

    Stilleven met kastanjes 1995

    olie op masonite, 32,5 x 50 cm

    ges. r.o. en gedat. 1995 en achterzijde ges. en gedat. oct 1995

    € 22000 – € 26000

    Henk Helmantel (1945)

    Romeins glas en andere oudheden uit het Limburgs Museum in Venlo

    olie op masonite, 80 x 117,5 cm

    ges. r.o. en gedat. 2016 en achterzijde ges. en gedat. en Rofmeins glas en andere oudheden uit het Limburgs Museum in Venlo A D 29 februari 20216

    € 35000 – € 45000

    Henk Helmantel (1945)

    Stilleven met glazen fles en kardinaalsschotel

    olie op masonite, 44 x 54,5 cm

    ges. r.o. en gedat. en achterzijde ges. en gedat. juni 2015

    Herk. Collectie Harms Rolde

    € 16000 – € 22000

    Henk Helmantel (1945)

    Romeins Aardewerk uit het Limburgs Museum van Venlo

    ges. r.o. en achterzijde ges. en gedat. 29 febr 2016

    € 35000 – € 45000

    Nic Jonk (1928-1995)

    Exercise 1986

    brons, h 44 cm

    ges. en gedat. op de voet en ed. 5-12 en gietersstempel Binder

    € 5000 – € 8000

    6. Jan Voerman Jr (1890-1976)

    Kleurrijk boeket 1960

    olie op board, 20,5 x 15 cm

    ges. l.o. en gedat.r.o. '60

    € 1500 – € 2500

Kunstnieuws

  • 14 april 2021 | Margriet Van Seumeren

    New Arrivals: Jan Rijlaarsdam

    In de live veiling van 10 mei  komt een collectie schilderijen, aquarellen en tekeningen van Jan Rijlaarsdam (1911-2007) onder de hamer. Jan Rijlaarsdam had een voorliefde voor de stad en haar bewoners. Vaak was hij in Amsterdam te vinden en legde de afbraak van Kattenburg, toen nog een van de...

    LEES VERDER

  • 2 februari 2021 | Margriet Van Seumeren

    New Arrivals: Anton Rooskens

    Wordt geveild op 10 mei in de liveveilingAnton Rooskens (1906-1976)Congo 1954Gouache38 x 48,5 cmGesigneerd en gedateerd ’54 r.o ‘Voor Alice’Herk. Collectie Hans en Alice de Jong, veiling Sotheby’s 2006.De bekende Cobra kunstenaar Anton Rooskens was een graag geziene gast bij het kunstverzamelaars echtpaar Hans en Alice de Jong. De kunstenaar...

    LEES VERDER

  • Veilingschema

    Live veiling najaarsveiling 2021.

    Wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op.

  • Taxaties

    Onze experts geven taxaties, er wordt hierbij gelet op conditie, ouderdom, herkomst en zeldzaamheid van uw objecten. Ook de marktsituatie wordt erbij betrokken, al deze factoren bepalen de richtprijs.

  • Innamedagen

    Wij organiseren regelmatig innamedagen in het land.

    Schilderijen, bronzen, zilver, goud, Chinees porselein, exclusieve horloges Patek Philippe, Rolex en design

    Experts adviseren u graag.

    Het is nu al mogelijk om op afspraak in te brengen. Neem dan contact op met drs. Margriet van Seumeren. Desgewenst komen we bij u aan huis.