Aftersale najaarsveiling

Klik op een lotnummer foto of naam van de kunstenaar voor meer foto's en de mogelijkheid om een bod te doen.

  • Lotnummer: 6

    6. Rijlaarsdam, Jan (Dutch 1911-2007)

    Groep figuren

    aquarel, 25 x 17 cm

    ges. l.o.

    Richtprijs: € 120 - € 200
  • Lotnummer: 7

    7. Rijlaarsdam, Jan (Dutch 1911-2007)

    Groep figuren

    aquarel, 19 x 14,5 cm

    ges. r.o. 618

    Richtprijs: € 120 - € 200
  • Lotnummer: 17

    17. Chinese famillie rose

    Een famille rose stijl khendi, decor landschap en lotusblad, China

    19e eeuw, chipje aan rand, h 22 cm

    Richtprijs: € 250 - € 400
  • Lotnummer: 20

    20. Chinese

    blew and white dish decor flowers

    Qianlong (1736-1795), diam 26 cm

    Richtprijs: € 50 - € 80
  • Lotnummer: 22

    22. Chinese

    Een zilveren Chinese beker, de cuppa gedecoreerd met een draak,

    tweede kwart 20e eeuw, h 20 cm diam 9 cm

    Richtprijs: € 350 - € 500
  • Lotnummer: 23

    23. Chinese

    blew and white dish, decor birds and flowers on a rock

    Qianlong (1736-1795), restaurations, diam 26,5 cm

    Richtprijs: € 40 - € 80
  • Lotnummer: 24

    24. Chinese

    two blue and white porcelain dishes with flowers

    , diam 24 cm

    Richtprijs: € 60 - € 120
  • Lotnummer: 25

    25. Chinese

    blew and white dish decor of landscape and pavilion

    Qianlong (1736-1795, diam 24 cm

    Richtprijs: € 50 - € 80
  • Lotnummer: 30

    30. Amphora Tsjechoslowakije ca 1920

    Twee Art Nouveau vazen met reliëfdecor van eenden ca 1920

    ca 1918-1939 h 32 cm

    Richtprijs: € 200 - € 300