Paintings

Click on a lot number photo or name of the artist for more photos and the possibility to place a bid.

  • Lot Number: 1

    1. Goosen, Frits (Dutch 1943)

    Haven van Rotterdam

    olie op paneel, 18 x 30 cm

    ges. r.o. Schildert vooral havengezichten. Kunstenaar is een groot liefhebber van zeilen.

    Price: € 700 - € 950
  • Lot Number: 2

    2. Hamers, Flip (Dutch 1909-1995)

    Café op Santorini , Griekenland 1982

    olie op doek, 40 x 50 cm

    ges. r.o. Achterzijde Café op Santorini 1982 Flip Hamers Kortenhoef

    Price: € 600 - € 1,000
  • Lot Number: 3

    3. Heeck, J.C. (1925-1992)

    Boten in Zuideuropese haven 1966

    aquarel , 54 x 43 cm

    ges. r.b. en gedat. 1966

    Price: € 100 - € 150
  • Lot Number: 6

    6. Goedvriend, Theo (Dutch 1879-1967)

    Bomengroep bij het water

    olie op board, 36 x 46 cm

    Price: € 350 - € 550
  • Lot Number: 7

    7. Rijcke, Peter de (Dutch 1945)

    Haaldersbroek 2011

    olie op doek, 80 x 120 cm

    ges. achterzijde ‘Zaanstreek geschilderd Haaldersbroek 2011'

    Price: € 400 - € 600
  • Lot Number: 8

    8. Sierhuis, Jan (Dutch 1928)

    Abstracte compositie 1994

    aquarel , 66 x 48 cm

    ges. r.o. en gedat. '94

    Price: € 350 - € 500
  • Lot Number: 11

    11. Bauer, Marius (Dutch 1867-1932)

    Grote Benares 1899

    ets , 56 x 67 cm

    ges. r.o. de plaat en l.o. no 20  en ges. in de plaat l.o. en gedat 1899.  Van Wisselingh 232, Prov. collectie J.P. Nagelhout. Holten

    Price: € 500 - € 700
  • Lot Number: 12

    12. Bauer, Marius (Dutch 1867-1932)

    Kathedraal te Amiens 1890

    ets op Japans papier vélin , 43.8 x 36,7 cm

    ges. r.o. de plaat en m.o. Cathédrale Amiens en l.o. no 52. Van Wisselingh no

    Price: € 300 - € 500
  • Lot Number: 25

    25. Armati, Pietro (Italian 1898-1976)

    Milaan

    olie op doek , 30 x 29 cm

    ges. l.m.

    Studeerde aan de Academia Carrara in Bergamo. Ontmoette de Nederlandse fotograaf en ondernemer Gerrit Hendrik Heinen. Verhuisde naar de Achterhoek. Volgrecht

    Price: € 600 - € 850

Newsletter

    Receive news about our upcoming auctions and much more!