Plaats uw bod op Dongen, Kees van (1877-1968)

,-
Dongen, Kees van (1877-1968)
Lotnummer 70

Brigitte Bardot

affiche Les Peintres temoins de leur temps, Musee Galliera Paris 1964, 77 x 52 cm Druk: Mourlot Paris

handgesigneerd met groet 'amicalement van Dongen in rood , litho. Lit. Jan Juffermans, Het complete grafische werk Kees van Dongen Utrecht 2010, p 175

Bekijk product