Plaats uw bod op Woerkom, Willem van (1905-1998)

,-
Woerkom, Willem van (1905-1998)
Lotnummer 29

Kalkar 1973

aquarel, 29,5 x 40 cm

ges. l.o. en gedat. 73 . Herkomst Collectie Philip J.

Bekijk product