Merk: Titel van product: Woerkom, Willem van (1905-1998)

Kalkar 1973

aquarel, 29,5 x 40 cm

ges. l.o. en gedat. 73. Herkomst Philip J.

Categorie(ën): Webshop > Schilderijen Lotnummer: 14 Prijsbepalingen en Levertijd: Zuydwal Veilingen Bestel direct

Lotnummer 14

Woerkom, Willem van (1905-1998)

Kalkar 1973

aquarel, 29,5 x 40 cm

Kalkar 1973

aquarel, 29,5 x 40 cm

Richtprijs: € 150 - € 300