Merk: Titel van product: Hof, Bert van 20e eeuw

Naakt

kleurenlitho, 50 x 40 cm

ges. r.o. N4546 ed 30/150

Categorie(ën): Webshop > Schilderijen Lotnummer: 158 Prijsbepalingen en Levertijd: Zuydwal Veilingen Bestel direct

Lotnummer 158

Hof, Bert van 20e eeuw

Naakt

kleurenlitho, 50 x 40 cm

ges. r.o. N4546 ed 30/150

Kunstenaar: Hof, Bert van 20e eeuw
Techniek: kleurenlitho
Afmeting: 50 x 40 cm
Richtprijs: € 80 - € 150