Merk: Titel van product: Matisse, Henri (Frankrijk 1869-1954)

J'aime Marie 1948

litho , 36 x 26 cm

gemon. r.o. Herk. Jacques Matarasso, Ted Scapa, private collection.. Achterzijde verklaring van Jacques Matarasso, de kunsthandelaar die met Matisse samenwerkte.

Matisse heeft deze litho gemaakt voor het gwdicht 'Marie, quie voudrait otre nom retourner' door P. de Ronsard. Totale oplage 50.

Achterzijde document Jscques Matarasso, Nice. heeft een bijzondere provenance. De bekende kunsthandelaar Jacques Matarasso verkocht veel werk van Matisse. De litho is later gekocht door Ted Scapa, een belangrijke uitgever van kunstboeken en kunsthandelaar.

(Henri) "Jáime Marie 1948 lithographie originale l'une des 8 variantes pour le poème 'Marie qui voudroit..'du Florilege des amours de Ronsard, tirée de 50 exemplaires tout sur papier japons et tou signées par l'artiste des initiales HM. Nicde le 26 juin 1983

Categorie(ën): Webshop > Schilderijen Lotnummer: 139 Prijsbepalingen en Levertijd: Zuydwal Veilingen Bestel direct

Lotnummer 139

Matisse, Henri (Frankrijk 1869-1954)

J'aime Marie 1948

litho , 36 x 26 cm

Kunstenaar: Matisse, Henri (Frankrijk 1869-1954)
Techniek: Litho
Jaartal: 1948
Afmeting: 36 x 26 cm
Richtprijs: € 7000 - € 9000