Merk: Titel van product: Drie gebrandschilderde ramen in glas in lood

herkomst pand in Hoorn 18e eeuw

63 x 58 cm

Categorie(ën): Webshop > Vintage Lotnummer: 124 Prijsbepalingen en Levertijd: Zuydwal Veilingen Bestel direct

Lotnummer 124

Drie gebrandschilderde ramen in glas in lood

63 x 58 cm

Kunstenaar: Drie gebrandschilderde ramen in glas in lood
Richtprijs: € 600 - € 900