Merk: Titel van product: Melle (1908-1976)

Visioen (2)

litho, 38 x 53 cm

ges. r.o. met blindstempel en ed. 37/75. Dit is de laatste litho van de kunstenaar. Hierbij een ets van Albertus Steenvoorden, Dagdromen

Categorie(ën): Webshop > Schilderijen Lotnummer: 85 Prijsbepalingen en Levertijd: Zuydwal Veilingen Bestel direct

Lotnummer 85

Melle (1908-1976)

Visioen (2)

litho, 38 x 53 cm

Kunstenaar: Melle (1908-1976)
Techniek: Litho
Afmeting: 38 x 53 cm
Richtprijs: € 80 - € 150