Merk: Titel van product: Dongen, Kees van (1877-1968)

Brigitte Bardot

affiche Les Peintres temoins de leur temps, Musee Galliera Paris 1964, 77 x 52 cm Druk: Mourlot Paris

handgesigneerd met groet 'amicalement van Dongen in rood , litho. Lit. Jan Juffermans, Het complete grafische werk Kees van Dongen Utrecht 2010, p 175

Categorie(ën): Webshop > Schilderijen Lotnummer: 70 Prijsbepalingen en Levertijd: Zuydwal Veilingen Bestel direct

Lotnummer 70

Dongen, Kees van (1877-1968)

Brigitte Bardot

Kunstenaar: Dongen, Kees van (1877-1968)
Techniek: Affiche
Jaartal: 1964
Afmeting: 77 x 52 cm
Richtprijs: € 1800 - € 2500