Merk: Titel van product: Heel, J van 20e eeuw

Bloemen
olie op doek, 36 x 26 cm
gesign. r.o.

Categorie(ën): Webshop > Schilderijen Lotnummer: 244 Prijsbepalingen en Levertijd: Zuydwal Veilingen Bestel direct

Lotnummer 244

Heel, J van 20e eeuw

Bloemen
olie op doek, 36 x 26 cm
gesign. r.o.

Richtprijs: € 250 - € 400