Merk: Titel van product: Onbekend 19e eeuw

Gezicht op Chateau d'Ouchy, Lausanne 1881
aquarel
ges. l.o. en gedat. 1881

Categorie(ën): Webshop > Schilderijen Lotnummer: 223 Prijsbepalingen en Levertijd: Zuydwal Veilingen Bestel direct

Lotnummer 223

Onbekend 19e eeuw

aquarel
ges. l.o. en gedat. 1881

Richtprijs: € 150 - € 250