Merk: Titel van product: Een blauw Chinees potje met gecraqueleerd glazuur

Swatow, 17e eeuw met zilveren dop met parelrand

vervaardigd door Haentjes Dekker

Collectie J.P. ten Bruggencate. Good condition

Categorie(ën): Webshop > Chinees Porselein Lotnummer: 37 Prijsbepalingen en Levertijd: Zuydwal Veilingen Bestel direct

Lotnummer 37

Een blauw Chinees potje met gecraqueleerd glazuur

Kunstenaar: Een blauw Chinees potje met gecraqueleerd glazuur
Richtprijs: € 200 - € 400