Merk: Titel van product: Woerkom, Willem van (1905-1998)

Kalkar 1973

aquarel, 29,5 x 40 cm

ges. l.o. en gedat. 73 . Herkomst Collectie Philip J.

Categorie(ën): Webshop > Schilderijen Lotnummer: 29 Prijsbepalingen en Levertijd: Zuydwal Veilingen Bestel direct

Lotnummer 29

Woerkom, Willem van (1905-1998)

Kalkar 1973

aquarel, 29,5 x 40 cm

Kunstenaar: Woerkom, Willem van (1905-1998)
Techniek: Aquarel
Jaartal: 1973
Afmeting: 29,5 x 40 cm
Richtprijs: € 200 - € 450