Merk: Titel van product: Helders, Benno (1925-2007)

Figuren in maanlicht (2)
ets , 25 x 32 cm (blad) 13 x 18 cm (etsplaat)
ges. l. de plaat en r.o. ed.. 4-10. Woonde en werkte in Nijmegen en Amsterdam. Hierbij een litho van bizon van dezelfde kunstenaar

Categorie(ën): Webshop > Schilderijen Lotnummer: 180 Prijsbepalingen en Levertijd: Zuydwal Veilingen Bestel direct

Lotnummer 180

Helders, Benno (1925-2007)

Figuren in maanlicht (2)

Richtprijs: € 50 - € 100