Merk: Titel van product: Kelder, Frits (1906-?)

Bloemen 1945
olie op board, 24 x 17 cm
gesigneerd l.b. en gedateerd 7 '45.

Categorie(ën): Webshop > Schilderijen Lotnummer: 148 Prijsbepalingen en Levertijd: Zuydwal Veilingen Bestel direct

Lotnummer 148

Kelder, Frits (1906-?)

Bloemen 1945
olie op board, 24 x 17 cm

Richtprijs: € 120 - € 180