Merk: Titel van product: Geerligs, Geert (1919-1989)

Negen aquarellen voor kinderboek De sneeuw (9)
aquarel , 22 x 15 cm
ges.r.o.

Categorie(ën): Webshop > Schilderijen Lotnummer: 136 Prijsbepalingen en Levertijd: Zuydwal Veilingen Bestel direct

Lotnummer 136

Geerligs, Geert (1919-1989)

aquarel , 22 x 15 cm
ges.r.o.

Richtprijs: € 250 - € 350