Merk: Titel van product: Vergulde pelikaan adelaar 18e eeuw

verguld hout
De pelikaan die zichzelf in het hart prikt om haar jongen te voeden met  haar bloed, 27 x 42 x 12,5 cm
Herk. Jan Roelofs antiquairs , Art Fair Den Bosch april 2007.

Categorie(ën): Webshop > Antiek Lotnummer: 186 Prijsbepalingen en Levertijd: Zuydwal Veilingen Bestel direct

Lotnummer 186

Vergulde pelikaan adelaar 18e eeuw

verguld hout

verguld hout
De pelikaan die zichzelf in het hart prikt om haar jongen te voeden met , haar bloed.

Richtprijs: € 400 - € 800