Merk: Titel van product: Camee van jonge vrouw met opgestoken haar met gouden broche

19e eeuw
5 x 3,5 cm

Categorie(ën): Webshop > Juwelen Lotnummer: 168 Prijsbepalingen en Levertijd: Zuydwal Veilingen Bestel direct

Lotnummer 168

Camee van jonge vrouw met opgestoken haar met gouden broche

19e eeuw
5 x 3,5 cm

19e eeuw
5 x 3,5 cm

Richtprijs: € 150 - € 250