Chinees Porselein

Een blauw Chinees potje met gecraqueleerd glazuur

Lotnummer: 37

€ 200 - € 400

Swatow, 17e eeuw met zilveren do met parelrand

vervaardigd door Haentjes Dekker

Collectie J.P. ten Bruggencate. Good condition

Een famille rose patti-pannetje met decor van bloemen

Lotnummer: 39

€ 200 - € 450

Qianglong, tweede helft 18e eeuw

diam. 10 cm

Een Chinees vaasje, decor bloemen in lambrequin rand

Lotnummer: 71

€ 250 - € 500

gemerkt

Kangxi, h 9 cm

Collectie J.P. ten Bruggencate