Vintage

Linssen, Nel (1935-2016)

Lotnummer: 8

€ 300 - € 600

Patchwork 1974

quilt, 34 x 33 cm

ges. achterzijde en gedat. Bekend textiel- en sieradenontwerper. Haar latere werk is gebaseerd op een flexibele mat, bestaande uit platte vierkantjes die met nylondraaad in het midden zijn verbonden. In dit ontwerp is al een aanzet hiertoe te vinden. Werk opgenomen in National Gallery, Melbourne, het Cooper-Hewitt Museum, New York in New York, Collection Hiko Mizuno Jewelry College,Tokyo, Stedelijk Museum, Amsterdam, Museum Arnhem, Galerie Marzee en Museum het Valkhof, Nijmegen.

Baars, Mark

Lotnummer: 15

€ 400 - € 800

Model van de Gooische Stoomtram met wagon 1982 (2)

ijzer

ges. onderzijde en gedateerd. Hierbij een gebrandschilderd raam met een voorstelling van De Gooische Stoomtram

Louis Vuitton triangle red epi leather handbag

Lotnummer: 55

€ 500 - € 800

LV logo embosssed on the front

originally designed for your knitting items now a unique statement making bag, 40 x 14 x 14 cm. With a Louis Vuitton wallet

Good condition. Present owner has bought the bag in 1995.

Drie gebrandschilderde ramen in glas in lood

Lotnummer: 124

€ 600 - € 900

herkomst pand in Hoorn 18e eeuw

63 x 58 cm

Bastiani, Ildebrando (1867-?)

Lotnummer: 137

€ 1500 - € 3000

Jonge vrouw met engeltje lezen samen een boek op marmeren sokkel

marmer, 54 x 50 x 25 cm

ges. op sokkel Prof.I. Bastiani, diverse schades

Boekensteun met mozaïek inleg

Lotnummer: 152

€ 180 - € 250

Boekensteun met Wedgwood inleg

Lotnummer: 153

€ 180 - € 250