Antiek

Antieke tafelbel

Lotnummer: 185

brons met decoraties

h 18 cm diam 9 cm

Vergulde pelikaan adelaar 18e eeuw

Lotnummer: 186

verguld hout
De pelikaan die zichzelf in het hart prikt om haar jongen te voeden met  haar bloed, 27 x 42 x 12,5 cm
Herk. Jan Roelofs antiquairs , Art Fair Den Bosch april 2007.

Twee houten heiligenbeelden 1e helft 20e eeuw

Lotnummer: 189

Madonna en H. Hartbeeld (2)
h 30 en h 36 cm, gemon.

Antieke houten broodmand 18e/19e eeuw

Lotnummer: 190

25 x 28 cm , 11,5 x 15 cm
hout, herk collectie Philip J.

Bastiani, Lldebrando (1867?)

Lotnummer: 219

Samen lezen
marmer en albast, 54 x 50 x 25 cm
ges. op sokkel Prof.I. Bastiani, Verschillende schades.