Lotnummer: 14

Woerkom, Willem van (1905-1998)

Kalkar 1973

aquarel, 29,5 x 40 cm

ges. l.o. en gedat. 73. Herkomst Philip J.

Richtprijs: € 150 - € 300

Dit product heeft geen gereserveerde prijs.

Toevoegen aan kijklijst 1 gebruikers volgen deze veiling
Huidig bod: € 0

Deze veiling is afgelopen

Andere interessante veilingen:

    Menu