Lotnummer: 136

Geerligs, Geert (1919-1989)

Negen aquarellen voor kinderboek De sneeuw (9)

aquarel , 22 x 15 cm

ges.r.o.

Richtprijs: € 250 - € 350

Dit product heeft geen gereserveerde prijs.

Toevoegen aan kijklijst Wees de eerste die meekijkt
Huidig bod: € 0

Deze veiling is afgelopen

Andere interessante veilingen:

    Menu