Lotnummer: 168

Camee van jonge vrouw met opgestoken haar met gouden broche

19e eeuw

5 x 3,5 cm

Richtprijs: € 150 - € 250

Dit product heeft geen gereserveerde prijs.

Toevoegen aan kijklijst Wees de eerste die meekijkt
Huidig bod: € 150.00

Deze veiling is afgelopen

    Menu