Schilderijen

  • Lotnummer: 141

    141. Overwater, Jocke (20e eeuw)

    Zonnnebloemen in vaas. Hierbij nog een olieverf van gele bloemen

    olie op board, 60 x 80 cm

    ges. en gedat. 1981. Herk. Collectie Mauve

    Richtprijs: € 80 - € 200
  • Lotnummer: 142

    142. Lenos, Pim (1945)

    Abstract geometrische compositie 2019

    olie op paneel, 100 x 100 cm

    ges. achterzijde en gedat 19

    Richtprijs: € 1,500 - € 2,000
  • Lotnummer: 143

    143. Lenos, Pim (1945)

    olie op paneel, 100 x 100 cm

    ges. achterzijde en gedat 19

    Richtprijs: € 1,500 - € 2,000
  • Lotnummer: 144

    144. Koons, Jef (USA 1955)

    Flowers 2014

    inkt,, 30 x 21 cm (blad)

    gemon. l.o. en gedat. 7 11 14

    Richtprijs: € 700 - € 1,000
  • Lotnummer: 145

    145. Lichtenstein, Roy (USA 1923-1997)

    A Rosenthal China Service Plate 1990

    Ceramic Rosenthal, diam 30 cm

    ed. 300 Handcolored Reverse stamp signed by the artist and maked Kunstlerplatzteller Rosenthal Germany

    Richtprijs: € 450 - € 600
  • Lotnummer: 154

    154. Poortenaar, Jan (1886-1958)

    Indonesian homeward bound (2)

    ets, 9,7 x 13,5 cm

    ges.r.o. de plaat Twee etsen 6,5 x 10 cm

    Richtprijs: € 80 - € 150
  • Lotnummer: 155

    155. Teniers, David II (1610-1690) toegeschrevenaan

    Rokende boeren

    inkt, 7 x 6 cm

    Herk. Nalatenschap Bob en Mieke Esser-Bigot,by present owner

    Richtprijs: € 2,000 - € 2,500
  • Lotnummer: 156

    156. Dou, Gerard School van (1613-1675)

    Dame met muziekblad in een stenen nis

    olie op paneel, 15 x 11 cm

    Waarschijnlijk herkomst veiling Generaal Crewe, Farebrother's London, 28

    oktober 1810, lot 105 als Metsu `a Lady singing`. Op achterzijde Crewe

    lakstempel met spreuk `Sequor Nee Inferior`

    Richtprijs: € 4,500 - € 6,500
  • Lotnummer: 157

    157. Verwey, Kees (1900-1995)

    Bij het Gardameer 1968

    aquarel, 30 x 40 cm

    ges. l.o. en gdat. '68

    Richtprijs: € 400