Schilderijen

  • Lotnummer: 77

    77. Jansen, Geert Jan (Dutch 1944)

    Compositie naar Karel Appel

    olie op doek, 120 x 100 cm

    r.o. gesigneerd Appel 57.

    Volgrecht

    Richtprijs: € 2,500 - € 3,500
  • Lotnummer: 84

    84. Davidzon, Ellen (Dutch 1971)

    Robbie Williams 2003

    olie op doek , 140 x 100 cm

    ges. l.o. en achterzijde Robbie Williams by Ellen Davidzon 2003

    Richtprijs: € 5,000 - € 7,000
  • Lotnummer: 85

    85. Drukker, Sam (Dutch 1957)

    Zelfportret met knuffel 1992

    olie op doek op hout, 57 x 44 cm

    ges. r.o. 92. Sam Drukker is dit jaar 40 jaar kunstenaar. In het Drents Museum in Assen en in Museum Jan in Amstelveen zijn tentoonstellingen over zijn werk te zien. Hij schildert de mens in al zijn facetten. Op trefzekere wijze schildert hij de innerlijke wereld en de onvolmaaktheid van de mens. Heel vaak kiest hij als onderwerp zelfportretten. In het Drents Museum zijn maar liefst 180 zelfportretten te zien. ‘Als ik mezelf schilder, durf ik meer te experimenteren.'

    Volgrecht

    Richtprijs: € 2,800 - € 3,500
  • Lotnummer: 86

    86. Buit, Thijs (1934)

    Landschap Zuid Frankrijk 1998

    acryl op papier, 24 x 30 cm

    ges. l.o. en gedat. 98

    Richtprijs: € 180 - € 250
  • Lotnummer: 87

    87. Hamers, Flip (Dutch 1909-1995)

    Olie laden rede van Gibraltar 1958

    olie op doek, 40 x 50 cm

    ges. l.o. en gedat 58. Achterzijde Flip Hamers Kortenhoef

    Richtprijs: € 600 - € 1,000
  • Lotnummer: 88

    88. Hamers, Flip (Dutch1909-1995)

    St Malo

    houtskool, 65 x 76 cm

    ges. l.o. en gedat 1934 en r.o. St Malo met beschadigingen

    Richtprijs: € 120 - € 250
  • Lotnummer: 91

    91. Jansen, W.G.F. (Dutch 1871-1949)

    Houtzaagmolens aan de Zaan

    olie op doek, 30 x 40 cm

    ges. r.o.

    Richtprijs: € 700 - € 1,200
  • Lotnummer: 93

    93. Mackenzie, H.M. (1878-1961)

    Besneeuwde daken

    olie op board, 26,5 cm x 21 cm

    ges. l.o.

    Richtprijs: € 300 - € 400
  • Lotnummer: 94

    94. Onbekend begin 20e eeuw

    Vrouw achter naaimachine in interieur

    olie op doek op board, 73 x 54 cm

    gemon. l.o.

    Richtprijs: € 300 - € 500