Glas

  • Lotnummer: 140

    140. Copier, A.D. (Dutch 1901-1999)

    Heldere noppenschaal unica op voet

    volledig gesigneerd en 143-72, h 9,5 cm diam 25 cm

    Herk. collectie Engels – de Lange

    Richtprijs: € 800 - € 1,000
  • Lotnummer: 125

    125. Copier, A.D. (Dutch 1901-1999)

    Amberkleurige sericavaas n 6 1928

    uitvoering Glasfabriek Leerdam, h 21 cm

    Herk. Collectie Engels-de Lange

    gem.

    Richtprijs: € 350 - € 450
  • Lotnummer: 144

    144. Meydam, Floris (Dutch 1919-2011)

    Twee glazen uit het glazen bekerservies ‘Forest' 1968

    ges, Floris Meydam, uitvoering Glasfabriek Leerdam

    Richtprijs: € 200 - € 400
  • Lotnummer: 145

    145. Meydam, Floris (Dutch 1919-2011)

    Drie drinkglazen glasservies Anjou

    allen gesigneerd Floris Meydam

    Richtprijs: € 200 - € 400
  • Lotnummer: 143

    143. Meydam, Floris (Dutch 1919-2011)

    Vijf wijnglazen ‘Corinthe' 1967

    ges. Floris Meydam

    Floris Meydam zei over dit glasservies: ‘Een servies waar ik mij bij kon uitleven was bijvoorbeeld Corinthe. Dat zie je ook. Het drinkglas is cilindrisch, dat was absoluut niet gewoon. De steel heeft een bol in het midden.'

    Richtprijs: € 200 - € 400
  • Lotnummer: 142

    142. Copier, A.D. (Dutch 1901-1999)

    glazen schaal met bolvoet met tincraquelé

    diam. 23,5 cm , en Loetz Palme schaal mogelijk diam 21 cm (2)

    Richtprijs: € 150 - € 250
  • Lotnummer: 85

    85. Copier, A.D. (Dutch 1901-1999)

    voor Leerdam 3 vaasjes waarvan een chipje aan rand,

    , een spijkerbol h. 7 cm en een helder glazen vaas met deukvormen

    h. 14 cm en een vaasje op voet

    Richtprijs: € 150 - € 200
  • Lotnummer: 67

    67. Thomassen Gerard (Dutch 1926-2004)

    Een helderglazen Serica vaas Leerdam gem G. Thomassen (1926-2004) 250-170

    met geel paars en blauwe spiralen h 20,5 cm . En een bont gekleurde glazen vaas uitvoering onbekend, mogelijk Loetz Palme h 16 cm chipje bij rand

    Richtprijs: € 150 - € 200
  • Lotnummer: 198

    198. Mogelijk Italië Arte Toscane 2e helft 20e eeuw deels groen

    gesatineerde oorvaas h 28 cm , één oor is gelijmd en een glazen Joma vaas

    Josph Bourdieu et Max Durand 1927-1947 gem.

    Richtprijs: € 100 - € 150