Glas

  • Lotnummer: 61

    61. Loetz vaasje begin 20 eeuw

    glas

    h 18 cm, gem. Loetz Austria en onduidelijke signatuur

    Richtprijs: € 50 - € 100
  • Lotnummer: 67

    67. Thomassen Gerard (Dutch 1926-2004)

    Een helderglazen Serica vaas Leerdam gem G. Thomassen (1926-2004) 250-170

    met geel paars en blauwe spiralen h 20,5 cm . En een bont gekleurde glazen vaas uitvoering onbekend, mogelijk Loetz Palme h 16 cm chipje bij rand

    Richtprijs: € 150 - € 200
  • Lotnummer: 85

    85. Copier, A.D. (Dutch 1901-1999)

    voor Leerdam 3 vaasjes waarvan een chipje aan rand,

    , een spijkerbol h. 7 cm en een helder glazen vaas met deukvormen

    h. 14 cm en een vaasje op voet

    Richtprijs: € 150 - € 200
  • Lotnummer: 124

    124. Copier, A.D. (Dutch 1901-1999)

    Gïriseerde amberkleurgie schaal, serica 1940-43

    Herk. Collectie Engels-de Lange

    Richtprijs: € 60 - € 100
  • Lotnummer: 125

    125. Copier, A.D. (Dutch 1901-1999)

    Amberkleurige sericavaas n 6 1928

    uitvoering Glasfabriek Leerdam, h 21 cm

    gem.

    Richtprijs: € 350 - € 450
  • Lotnummer: 140

    140. Copier, A.D. (Dutch 1901-1999)

    Heldere noppenschaal unica op voet

    volledig gesigneerd en 143-72, h 9,5 cm diam 25 cm

    Herk. collectie Engels – de Lange

    Richtprijs: € 800 - € 1,000
  • Lotnummer: 141

    141. Copier, A.D. (Dutch 1901-1999)

    Leerdam helderglazenTulpenvaas 1947

    h. 26 cm gem. monogram ontwerper

    Richtprijs: € 40 - € 80
  • Lotnummer: 142

    142. Copier, A.D. (Dutch 1901-1999)

    glazen schaal met bolvoet met tincraquelé

    diam. 23,5 cm , en Loetz Palme schaal mogelijk diam 21 cm (2)

    Richtprijs: € 150 - € 250
  • Lotnummer: 143

    143. Meydam, Floris (Dutch 1919-2011)

    Vijf wijnglazen ‘Corinthe' 1967

    ges. Floris Meydam

    Floris Meydam zei over dit glasservies: ‘Een servies waar ik mij bij kon uitleven was bijvoorbeeld Corinthe. Dat zie je ook. Het drinkglas is cilindrisch, dat was absoluut niet gewoon. De steel heeft een bol in het midden.'

    Richtprijs: € 200 - € 400