Bronzen

Klik op een lotnummer foto of naam van de kunstenaar voor meer foto's en de mogelijkheid om een bod te doen.

  • Lotnummer: 117

    117. Verjans, Raf (Belgian 1935)

    Totaal twee bronzen. Netwerk in  beweging (2)

    bronzen reliëf, 6 x 9 cm

    Gesigneerd achterzijde . In opdracht van Interelectra ed. 120/400.

    Met documentatie. Hierbij van een onbekende kunstenaar een bronzen beeldje van een figuur achter zijn computer. h 8,5 cm.

    Richtprijs: € 50 - € 80
  • Lotnummer: 219

    219. Lanphen 20e eeuw

    Erfgooiersboom

    brons, h42 cm

    Richtprijs: € 350 - € 500
1
1