Aardewerk

  • Lotnummer: 152

    152. Pottery Huizen 20e eeuw

    Zeven aardewerk vazen met bloemen

    Richtprijs: € 40 - € 80
  • Lotnummer: 153

    153. Pottery Huizen 20e eeuw

    Drie vazen waarvan één chip op rand en haarlijn en

    een vaas met blauwe bloem onbekend, h. 22 cm (4)

    Richtprijs: € 20 - € 50
  • Lotnummer: 199

    199. Gouda Holland

    Drie aardewerk vazen allen gemerkt

    h. 28 cm (de hoogste vaas) (3)

    Richtprijs: € 80 - € 150
  • Lotnummer: 200

    200. Zenith Holland

    een kannetje met oranje bruin glazuur met reliëf h. 9 cm ,

    Pinda Mij Holland een oorkannetje h. 11 cm  en Zenith Gouda een driehoekige , asbak Gouda allen gemerkt (3)

    Richtprijs: € 60 - € 80
  • Lotnummer: 202

    202. Faience Wasmuel

    Vier wandborden vogels met reliëf

    diam. 21 cm

    Richtprijs: € 60 - € 100
  • Lotnummer: 204

    204. Rooijen, Rola den (Dutch 20e eeuw)

    Dekselvaas met daarin verwerkt haar

    h 21 cm gem. met monogram

    Richtprijs: € 20 - € 50
  • Lotnummer: 205

    205. Beesel

    Kruik met vogel reliëf h 19 cm en vaasje met vogelreliëf en

    Ravelli asbak en een vaasje allen gemerkt (4)

    Richtprijs: € 40 - € 80
  • Lotnummer: 209

    209. Blue

    charger with flowers and reliëf decor

    diam 23,5 cm

    Richtprijs: € 40 - € 80
  • Lotnummer: 227

    227. Koninklijke Tichelaar Makkum

    Vogelkooi 20e eeuw

    bestaande uit 4 tegels

    Richtprijs: € 150 - € 250