New Arrivals: Lotnr 85 Sam Drukker (1957)

Zelfportret met knuffel 1992

olie op doek op hout
57 x 44 cm
gesigneerd en gedateerd

Sam Drukker is dit jaar 40 jaar kunstenaar. In het Drents Museum in Assen en in Museum Jan in Amstelveen zijn tentoonstellingen over zijn werk te zien.

Hij schildert de mens in al zijn facetten. Op trefzekere wijze legt hij de innerlijke wereld en de onvolmaaktheid van de mens vast. Heel vaak kiest hij als onderwerp zelfportretten. In het Drents Museum zijn maar liefst 180 zelfportretten te zien. 'Als ik mezelf schilder, durf ik meer te experimenteren.'

Richtprijs: € 2,800 - € 3,500