• slide design 8 2019
  • slide design 1 2019
  • slide design 2 2019
  • slide design 3 2019
  • slide design 4 2019
  • slide design 5 2019
  • slide design 6 2019
  • slide design 7 2019

Veilingschema

Najaarsveiling 25 november 2019

Gratis taxatie-en innamedag.- 19 oktober van 10 tot 13 uur in Zalencentrum Beltman in Diepenheim

Het is mogelijk in te brengen voor onze najaarsveiling. Jan Sluijters, Leo Gestel, Andy Warhol, M.C. Escher, Willy Sluiter, Floris Arntzenius, Willem Dooijewaard, Rudolf Bonnet, Hart Nibbrig  e.a. (inter)nationale kunstenaars. Design van Eames, horloges van Patek Philippe e.a. Neem contact met ons op.

Als U graag op de hoogte gehouden wilt worden van ons veilingschema, abonneer U dan op onze nieuwsbrief.

19

Restauraties

Zuydwal Veilingen werkt samen met zeer ervaren restaurators. Zij geven u deskundig advies over uw schilderijen en werken op papier. Zoals bijvoorbeeld wanneer een schilderij bedoekt, schoongemaakt of retouches nodig heeft of als het passepartoutkarton van uw aquarel of gouache vervangen moet worden door zuurvrij karton. Dit zijn belangrijke zaken voor de conservering van uw bezit.