• slide design 1 0318
  • slide design 2 0318
  • slide design 3 0318
  • slide design 4 0318
  • slide design 5 0318
  • slide design 6 0318
  • slide design 7 0318
  • slide design 8 0318
  • slide design 9 0318

Veilingschema

Het is mogelijk werk in te brengen voor onze volgende veiling. Neem contact met ons op.

Als U graag op de hoogte gehouden wilt worden van ons veilingschema, abonneer U dan op onze nieuwsbrief.

17

Restauraties

Zuydwal Veilingen werkt samen met zeer ervaren restaurators. Zij geven u deskundig advies over uw schilderijen en werken op papier. Zoals bijvoorbeeld wanneer een schilderij bedoekt, schoongemaakt of retouches nodig heeft of als het passepartoutkarton van uw aquarel of gouache vervangen moet worden door zuurvrij karton. Dit zijn belangrijke zaken voor de conservering van uw bezit.