• Zuydwal
  • Zuydwal
  • Zuydwal
  • Zuydwal
  • Zuydwal
  • Zuydwal

Veilingschema

U kunt inbrengen voor onze volgende veiling. Gratis taxatie en innamedag donderdag 21 februari van 11 tot 14 uur in het Brinkhuis, Brink 29, Laren nh en zaterdag 2 maart van 11 tot 14 uur in Hotel De Zwaan in Delden.

Als U graag op de hoogte gehouden wilt worden van ons veilingschema, abonneer U dan op onze nieuwsbrief.

17

Restauraties

Zuydwal Veilingen werkt samen met zeer ervaren restaurators. Zij geven u deskundig advies over uw schilderijen en werken op papier. Zoals bijvoorbeeld wanneer een schilderij bedoekt, schoongemaakt of retouches nodig heeft of als het passepartoutkarton van uw aquarel of gouache vervangen moet worden door zuurvrij karton. Dit zijn belangrijke zaken voor de conservering van uw bezit.