• Zuydwal
  • Zuydwal
  • Zuydwal
  • Zuydwal
  • Zuydwal
  • Zuydwal

Veilingschema

Het is mogelijk werk in te brengen voor onze najaarsveiling. De veiling is op 19 november 2018 in Laren. Neem contact met ons op. Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Als U graag op de hoogte gehouden wilt worden van ons veilingschema, abonneer U dan op onze nieuwsbrief.

17

Restauraties

Zuydwal Veilingen werkt samen met zeer ervaren restaurators. Zij geven u deskundig advies over uw schilderijen en werken op papier. Zoals bijvoorbeeld wanneer een schilderij bedoekt, schoongemaakt of retouches nodig heeft of als het passepartoutkarton van uw aquarel of gouache vervangen moet worden door zuurvrij karton. Dit zijn belangrijke zaken voor de conservering van uw bezit.