• slide design 8 2019
  • slide design 1 2019
  • slide design 2 2019
  • slide design 3 2019
  • slide design 4 2019
  • slide design 5 2019
  • slide design 6 2019
  • slide design 7 2019

Veilingschema

 De aftersale catalogus van onze voorjaarsveiling staat online.  U kunt nog bieden

Als U graag op de hoogte gehouden wilt worden van ons veilingschema, abonneer U dan op onze nieuwsbrief.

19

Catalogus mei 2019

Zoekt U werken van een bepaalde kunstenaar? Raadpleeg onze Catalogus mei 2019 Index, of klik op Zoek Kunstenaar.

Klik op de foto of titel om te vergroten en meer foto's te zien.

1_0_159359106

1. Vunderink, Ruud (1927)

Een warme zomer in Frankrijk

olie op paneel, 50 x 80 cm

ges. l.o.

€ 400 - € 800

Bieden

3_0_1709514001

3. Lataster, Ger (1920-2012)

Abstract compositie 1983

kleurenets, 30 x 49 cm

ges. r.o. de plaat en gedat. '83 en l.o. ed. 32/39

€ 250 - € 500

Bieden

4_0_364131748

4. Leyden, Karin van (1906-1977)

Zelfportret als Madonna met kind  1934

olie op board, 60 x 43 cm

ges. r.o. en gedat. '34. Had contact met Piet Monderiaan, Theo van Doesburg en Willem de Kooning.. In Parijs ontmoette ze o.m. Chagall  en Man Ray..

€ 700 - € 1200

Bieden

5.

5.

Withdrawn

Bieden

6_0_1744436791

6. Henke, Johan (1895-1964)

Boerderij 1931

potlood, 40 x 55 cm

gemon. r.o. en gedat. mei 1931. Woonde lange tijd in het Gooi, in Laren en Hilversum.

€ 150 - € 300

Bieden

7_0_1684990677

7. Henke, Johan (1895-1964)

Fabriek 1933 (7)

potlood, 31 x 34 cm (afb)  33 x 56 cm (blad)

ges. r.o. en gedat. 1932 en hierbij Boerderij te Blaricum, Cactus e.a.

€ 150 - € 300

Bieden

9_0_1815196047

9. Kuyk, Harry van (1929-2008)

Miezerig 2003

pastel, 12 x 13 cm

ges. r.o. en gedat. 03. Tent. Expositie 'Fragment' Polder in pastel, Kleine Bartholomeuskerk Beek/Ubbergen  27 februari t/m 14 maart 2004

Achterzijde etiket

€ 150 - € 300

Bieden

10_0_1576385588

10. Lo A Njoe, Guillaume Theodoor (1937)

Figuren 1969

olie op doek, 70 x 60,5 cm

ges. m.b. en achterzijde en gedat. '69

€ 500 - € 800

Bieden

11_0_218100725

11. Lo A Njoe, Guillaume Theodoor (1937)

Landschap 1969

gem. techn.  materieschilderij, 50,5 x 60,5 cm

ges. r.o. en achterzijde '69

€ 400 - € 800

Bieden

12_0_778524138

12. Nanninga, Leonard (1921-1999)

La Baigneuse en ville 1993

olie op board, 60 x 80 cm

ges. r.o. en achtrzijde La Baigneuse en ville   Leonard Nanning 1993

€ 150 - € 300

Bieden

13_0_648512293

13. Nanninga, Leonard (1921-1999)

Chapeau journal

olie op board, 52 x 60 cm

€ 150 - € 300

Bieden

14_0_55310450

14. Nieuwenkamp, W.O.J. (1874-1950)

Muurhuizen in Amersfoort 1902 (2)

houtsnede met oranje sierrand, 17x 12 cm

ges. r.o.  gedat. 1902. Hierbij nog een houtsnede van Amersfoort met oranje sierrrand

€ 120 - € 180

Bieden

15_0_1696692954

15. Youssef, Yhaya G.(1939)

Abstract 1974

litho, 66 x 52 cm

ges. r.o. de plaat en gedat. en l.o. ed. 5/10

€ 80 - € 150

Bieden

16_0_1927639381

16. Wortel, Ans (1929-1997)

Holen en hekken in de heuvels

kleurenets, 57 x 44 cm

ges. r.o. de plaat en ed. 171-200

€ 80 - € 150

Bieden

18_0_1743344264

18. Drost, Gerard (1895-1968)

Haven van Huizen 1923

olie op doek, 51 x 100 cm

ges, r.o.  en achterzijde 25 juni '23

€ 800 - € 1500

Bieden

19_0_362346971

19. Drost, Gerard (1895-1968)

Koperen ketel

olie op doek, 30 x 31 cm

ges. r.o.

€ 150 - € 250

Bieden

20_0_203521358

20. Drost, Gerard (1895-1968)

Gracht Amsterdam

ets, 20 x 24 cm

ges. r.o. de plaat

€ 80 - € 150

Bieden

21_0_1877978838

21. Heyboer, Anton (1924-2005)

Compostie 1975

olie op doek, 55 x 65 cm

ges. m.o. en gedat. 1975  en m.b. en gedat. 1975. Herk. Huidige eigenaar gekocht van de kunstenaar.

 In 1975 maakte het Stedelijk Museum in Amsterdam een tentoonstelling over Anton Heyboer. Hij schilderde voor het eerst op groot formaat.

Omdat hij gewend was met een lucifer met etsinkt te tekenen, deed hij dit nu "in het groot" met een dikke kwast.

 Al tijdens de tentoonstelling werd hij ontevreden over dit werk. Nadat de werken weer terug waren in zijn atelier schilderde hij alles over. De grote figuren schilderde hij weg met zinkwit of rood, daarna maakte hij met rode olieverf een nieuwe voorstelling. Omdat rood en wit zich vermengden, werden veel van deze schilderijen overwegend roze.

€ 3000 - € 5000

Bieden

24_0_1722294698

24. Lubbers, Adriaan (1892-1954)

7th Avenue New York 1944

litho, 49 x 16 cm

ges. r.o. en gedat. 1944  l.o. 7th Avenue New York en opl.nr. 47/50

€ 800 - € 1500

Bieden

25_0_188989504

25. Lubbers, Adriaan (1892-1954)

Downtown Manhattan 1944

litho, 35 x 43 cm

ges. r.o. en gedat. 1944 en l.o. Downtown Manhattan ed. 11/50

€ 600 - € 1000

Bieden

Resultaten 1 - 20 van 125