• slide design 1 1117
  • slide design 3 1117
  • slide design 2 1117
  • slide design 4 1117
  • slide design 9 1117
  • slide design 7 1117

Veilingschema

U kunt nog werk inbrengen voor onze voorjaarsveiling. Neem Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. met ons op.

Als U graag op de hoogte gehouden wilt worden van ons veilingschema, abonneer U dan op onze nieuwsbrief.

17

Online Catalogus 2017

Zoekt U werken van een bepaalde kunstenaar? Raadpleeg onze Online Catalogus Index, of klik op Zoek Kunstenaar.

Klik op de foto of titel om te vergroten en meer foto's te zien.

5_1_1065068022

5. Viegers, Ben (1866-1947)

Meisje met melkkan

olie op doek, 100 x 70 cm

ges. r.o.  Met Heijdenrijklijst. Opvallend in dit werk is het binnenvallend licht en de details. Zonder meer een belangrijk werk van deze meester.  Herk. private collection.

€ 4500 - € 8000

Bieden

51_1

51. Braun & Hogenbergh, George & Franz 16e eeuw

Gezicht op Nijmegen, Noviomagium siue Nouiomagum vulgo Nijmmegen 1572

handgekleurde kopergravure, 48,3 x 36,5 cm

Gezicht op de stad Nijmegen gezien vanuit Lent. Titel in rolwerkcartouche bovenaan in het midden, linksboven het wapen van Karel V en rechtsboven fhet wapen van Nijmegen. Uitgegeven in 1575 te Keulen in 'Civitats Orbis Terrarum,   j... Part 2 De Praecipus, Totius Universi Urbibus, Liber Secundus.  Georg Braun en Frans Hogenberg

€ 500 - € 1000

Bieden

93_1338736313

93. Ripolles, Juna (Spain 1932)

Hond met vlinder

kleurenets op handgeschept papier, 43,5 x 56,5 cm

ges. r.o. en opl. nr. 11/40. Rechtstreeks van de kunstenaar gekocht.

€ 200 - € 500

Bieden

96_1_1649543491

96. Lucebert (1924-1994)

Jandl en roth

kleurenlitho en gedicht, 32 x 28 cm

Ter gelegenheid van het slaan van de eerste paal voor het Amselveens Museum voor Moderne Kunst op 9 december 1993 in een oplage van 250 exemplaren, genummerd en door de kunstenaar gesigneerd. Gedrukt door Forrer uit Bussum Portfolio beige linnen map (31 x 18,5 cm.) met asymmetrische overslaande flappen en zwarte drukknoop.

Mapje bevat één vouwblad (32 x 28 cm) en een apart colofon (16 x 28 cm).

ges. en opl. nr. 71/250. Gedicht, gezet uit de Bembo, is gedrukt door Hans van Eijk, In de Bonnefant te Banholt. De prent is naar ontwerp van Lucebert gelithografeerd en gedrukt door Ger Jan Forrer te Bussum. bindwerk is verzorgd door A. Bonzet, boekbinders te Enschede.

Samenstelling Stichting Beheer Museumfonds Amsttelveen. nr. 71/250. Met album.

€ 100 - € 250

Bieden

97_1

97. Briels, Clemens (1946)

Angel disembarking on Antipodes 1996 (3)

zeefdruk (3), 40 x 28,5 cm

ges. r.o. en gedat. '96 opl.nr. 48/100. Portfolio. Hierbij nog twee werken van Briels. Woman with umbrella opl.nr. 48/100. En Dancer with birds opl.nr. 48/100  allen ges. en gedat. '96. In portfolio ges. achterzijde en gedat. 1996 48/100. Met informatieblad. Zijn werken zijn erg gezocht Clemens Briels ontwikkelde een eigen stijl, het Antipodisme (letterlijk betekent dit voetjongleur).

Zelf zegt hij hierover: "Elk mens is op zoek naar zijn eigen antipode. De een doet dit door te gaan bungy-jumpen, de ander door te fietsen in de bergen van Nepal. Ik doe het door spontaan uitdrukking te geven aan mijn eigen hersenspinsels en fantasie, onder het motto: "there's no need to look forward, if you can practice your fantasy now!"

€ 500 - € 1000

Bieden

100-3

100. Corneille (1922-2010)

Ommagio a G. Verdi 1990 (6)

zeefdruk, 75 x 56,5 cm

opl.nr. XIII/2 en ges. onder de plaat.. Uitgegeven door Jaski Art Productions Amsterdam. Drukker Peter Wilms Venlo.  Handbeschept Eskulan 30gr. met watermerk Corneille, Totaal 6 werken.

€ 600 - € 1200

Bieden

115_1_1535721425

115. Gerstein, David (Israël 1944)

Big Rally 2004

aluminium, handbeschilderd, 73 x 160 x 15 cm

ges. en opl.nr. 129/295. This beautiful wallsculpture is sold out. Gerstein is a famous artist. His work is very popular.  Hs universal language of playfulness, humor and optimism is meant for the public at large. Work in Israel Museum, Haifa Museum, Herzelia Museum, many private collections all over the world and public spaces.

€ 6000 - € 10000

Bieden

129_506638041

129. Schuhmacher, Wim (1894-1996)

Portret van Dora Mohr 1917

olie op doek, 58,5 x 50,4 cm

Lit. Jan van Geest, Wim Schuhmacher, De Meester van het Grijs, Arnhem 1991, afgeb. p. 209, nr 52.. Dora Mohr was de eerste vrouw van Wim Schuhmacher. Ze had een vegetarisch restaurant in Soest en was theosofe. Herk. A.P. Th. Mohr, Laren

€ 4000 - € 6000

Bieden

132_1704707496

132. Vuitton,Louis

Ceintuur pink

lakleer, l. 90 cm

with softbag and box

€ 150 - € 300

Bieden

135_1_469930785

135. Vuitton, Louis

Portemonnee

leer, 11 x 11 cm

€ 80 - € 150

Bieden

138_1

138. Rolex

Rolex Cellini

, 4,5 cm x 3 cm x 0,5 cm

€ 2000 - € 4000

Bieden

147_1

147. Vuitton, Louis

Ladies bag

Monogram multicolor, h 24 cm x 32 cm x 16 cm

Missing one stub

€ 450 - € 800

Bieden

148_0

148. Chloe

Ladies bag

, h 12 cm x 30 cm x 15 cm

€ 150 - € 300

Bieden

149_1

149. Vuitton, Louis

Beverly MM Ladies bag

, h 18 cm x 34 cm x 13 cm

Restauratie handvat

€ 400 - € 800

Bieden

150_1

150. Vuitton, Louis

A pair of ladies shoes slippers open toe white

, maat 38 h 8 cm

with dustbag

€80 - €150

Bieden

151_1

151. Zanotti, Giuseppe

Studded leather pumps

, size  41  h 16 cm  German size

€80 - €150

Bieden

153_1

153. Vuitton, Louis

Portemonnee

,  h 11 cm x 19 cm x 3 cm

with box en dustbag

€ 400 - € 800

Bieden

165_0

165. Dior, Christian

Rood zijden mantelpakje

, size 36 (German)

€ 350 - € 600

Bieden

166_865019143

166. Valentino

Jasje met rolkraag double faced

wol, size 36 (German )

€ 80 - € 150

Bieden

167a

167. Valentino

Beige jasje

, size 36 (German)

€ 80 - € 150

Bieden