Zuydwal Veilingen

Welkom

Live veiling 23 november

schilderijen, bronzen, design, collectie Chinese cloisonné champlevé vazen, zeldzame boeken, juwelen, antiek

Leerdam glas

De aftersalecatalogus is online. Breng nu uw bod uit.

Brender à Brandis (Atlas)

Lotnummer: 60

€ 800 - € 1500

Nieuwe natuur-geschied-en handelkundig zak-en-reis-atlas, Amsterdam,
Nicolaas Theeodorus Gravius, ca 1789, 8vo in 4s. Met 46 dubbel-p. en groter, uitvouwbare kaarten (genummerd 1-47) en uitvouwbare handgekleurde
tabellen 'Stedenwijzer' , Kaart 7 ontbreekt.
Zeldzaam zakatlasje dat voornamelijk bedoeld was voor kooplieden en soldaten. Met onder meer een ongebruikelijk groot aantal van 8 wereldkaarten en een kaart van de vijf continenten.
Omslag beschadigd.

Copier, A.D. (1901-1990)

Lotnummer: 125

€ 80 - € 150

Oranje glazen Sonoor vaas met tincraquelé 1935
Glasfabriek Leerdam, 13 x 13 cm

Pant, Theresia van der (1924-2013)

Lotnummer: 18

€ 200 - € 400

Zeehond

brons, 14 x 24 cm

ges. ed. 63/100

Veilingschema

Live veiling 23 november 2020 19.30 uur

Wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op.

Veilingsschema

Catalogus staat online.

Bekijk de catalogus

Taxaties

Onze experts geven taxaties, er wordt hierbij gelet op conditie, ouderdom, herkomst en zeldzaamheid van uw objecten. Ook de marktsituatie wordt erbij betrokken, al deze factoren bepalen de richtprijs.

Taxaties

Innamedagen

Wij organiseren regelmatig innamedagen in het land.

Schilderijen, bronzen, zilver, goud, Chinees porselein, exclusieve horloges Patek Philippe, Rolex  en design

Experts adviseren u graag.

Het is nu al  mogelijk om op afspraak in te brengen. Neem dan contact op met drs. Margriet van Seumeren. Desgewenst komen we bij u aan huis.

Innamedagen

Contactgegevens

Adres:
Postbus 398
1270 AJ Huizen

E-mail: info@zuydwalveilingen.nl
Telefoon: 06-53651139

Routebeschrijving
Hotel De Witte Bergen, Rijksweg 2a, Eemnes.
De Witte Bergen ligt aan de A1 tussen Hilversum en Laren.
Er is volop gelegenheid tot parkeren.

Contactgegevens