Zuydwal Veilingen

Welkom

Aftersale

schilderijen, bronzen, design, collectie Chinese cloisonné champlevé vazen, zeldzame boeken, juwelen, antiek

 De aftersalecatalogus is online. Breng nu uw bod uit.

Inbreng

Wilt u werk inbrengen voor onze voorjaarsveiling? Stuur ons dan bij voorkeur foto's. De persoonlijke contactmomenten zullen we vanwege de strenge maatregelen rond Covid tot een minimum beperken. En daarna kan er weer op afspraak worden ingebracht en/of op onze innamedagen.

A Russian 17th century icon of Abel

Lotnummer: 70

€ 3000 - € 5000

45 x 39 x 2 cm
481 Herk. Kunsthandel Morsink.
Abel was the son of Adam en Eva. And belongs to one of the patriarchs.

Bartels, Hans von (1856-1913)

Lotnummer: 140

€ 2000 - € 3000

Katwijkse vrouw met stoofje
olie op doek, 47 x 34 cm
ges. r.o.

Gubbels, Klaas (1934)

Lotnummer: 51

€ 1200 - € 1800

Tien litho's (10) 2007

kleurenlitho, 30 x 28 cm

gemon r.o. en gedat. 2007 ed. 169/350. Totaal tien litho's.

Het geitje, de gieters, het knielen, de appels, het houten bankje, de chevrolet, de heg, het graf,

Veilingschema

Live veiling 23 november 2020 19.30 uur

Wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op.

Veilingsschema

Catalogus staat online.

Bekijk de catalogus

Taxaties

Onze experts geven taxaties, er wordt hierbij gelet op conditie, ouderdom, herkomst en zeldzaamheid van uw objecten. Ook de marktsituatie wordt erbij betrokken, al deze factoren bepalen de richtprijs.

Taxaties

Innamedagen

Wij organiseren regelmatig innamedagen in het land.

Schilderijen, bronzen, zilver, goud, Chinees porselein, exclusieve horloges Patek Philippe, Rolex  en design

Experts adviseren u graag.

Het is nu al  mogelijk om op afspraak in te brengen. Neem dan contact op met drs. Margriet van Seumeren. Desgewenst komen we bij u aan huis.

Innamedagen

Contactgegevens

Adres:
Postbus 398
1270 AJ Huizen

E-mail: info@zuydwalveilingen.nl
Telefoon: 06-53651139

Routebeschrijving
Hotel De Witte Bergen, Rijksweg 2a, Eemnes.
De Witte Bergen ligt aan de A1 tussen Hilversum en Laren.
Er is volop gelegenheid tot parkeren.

Contactgegevens