Zuydwal Veilingen

Welkom

Welkom bij Zuydwal Veilingen

Inbreng najaarsveiling

Het is mogelijk om op afspraak in te brengen. Desgewenst komen we bij u aan huis.

Wij zijn geïnteresseerd in schilderijen, bronzen, design, Chinees porselein, goud en zilver

w.o. Breitner, Isaac Israëls, Rudolf Bonnet, Willem Dooijewaard, Willem Hofker, Willy Sluiter, Jan Sluijters, Willem Bastiaan Tholen, Arthur Spronken, Charlotte van Pallandt, Johan Raedecker, Theresia van der Pant,

design van Eames, horloges van Patek Philippe, Omega  tassen van Hermès, Christian Dior, Hermès e.a.

juwelen van Cartier, Hermès e.a.

Aftersale

Na een bijzondere veiling met veel internationale aandacht starten we de aftersale. De aftersalecatalogus staat online

Aangekochte werken worden op afspraak gedistribueerd..

Stay safe!

Topitems

Een etagère zilveren zeskantig bekertje op idem voet

Lotnummer: 36

€ 700 - € 1000

Holland 1680

Collectie J.P. ten Bruggencate

Sieger, Fred (1902-1999)

Lotnummer: 149

€ 350 - € 500

Mozes en Aaronkerk in Amsterdam

olie op doek, 40 x 50 cm

ges. r.o.

Geerligs, Geert (1919-1989)

Lotnummer: 103

€ 50 - € 100

Vissen aan de Vecht

aquarel, 30 x 45 cm

ges. r.o.

Veilingschema

Live veiling najaarsveiling 2020

Wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op.

Veilingschema

Aftersalecatalogus staat online.

Taxaties

Onze experts geven taxaties, er wordt hierbij gelet op conditie, ouderdom, herkomst en zeldzaamheid van uw objecten. Ook de marktsituatie wordt erbij betrokken, al deze factoren bepalen de richtprijs.

Taxaties

Komende innamedag

Wij organiseren regelmatig innamedagen in het land

Schilderijen, bronzen, zilver, goud, Chinees porselein, exclusieve horloges Patek Philippe, Rolex  en design

Experts adviseren u graag.

Het is nu al  mogelijk om op afspraak in te brengen. Neem dan contact op met drs. Margriet van Seumeren. Desgewenst komen we bij u aan huis.

Innamedagen

Contactgegevens

Adres:
Postbus 398
1270 AJ Huizen

E-mail: info@zuydwalveilingen.nl
Telefoon: 06-53651139

Routebeschrijving

Hotel De Witte Bergen, Rijksweg 2a, Eemnes.

De Witte Bergen ligt aan de A1 tussen Hilversum en Laren.

Er is volop gelegenheid tot parkeren.

Contactgegevens

What do you want to do ?
New mail

What do you want to do ?
New mail