Catalogus index

ItemLotnummer
Affiche voor J.H. Weissenbruch exhibition watercolors Chicago 1893142
Arts, Dorus (1901-196153
Baars, Mark15
Bastiani, Ildebrando (1867-?)137
Beesen, Louis van der (1938-2012)66
Boekensteun met mozaïek inleg152
Boekensteun met Wedgwood inleg153
Boerrigter, Han (1935)126
Bos, Henk (1901-1979)63 64 120
Constant (1920-2005)69
Corliot168
Corneille (1922-2010)7
Dongen, Kees van (1877-1968)70
Doorn, Jan van (1911-1993)101
Drie gebrandschilderde ramen in glas in lood124
Een blauw Chinees potje met gecraqueleerd glazuur37
Een Chinees vaasje, decor bloemen in lambrequin rand71
Een etagère zilveren zeskantig bekertje op idem voet36 Topitem
Een famille rose patti-pannetje met decor van bloemen39
Een mes met benen en zilveren heft, vroeg 17e eeuw, Fries35
Een zilveren schaaltje, gedreven met vruchten, Hollands Barok of92
Geerligs, Geert (1919-1989)103
Gorter- ten Cate Hoedemaker, G.C. (1828-1907)16
Grégoire, Cilia (1945-2009)105
Gregoire, Kenne (1951)1 11
Griste, Hendrik34
Heerden, Pieter van (1924-1996)25
Hermans, Raphaël (1974)89
Heykamp, Job (1954)130
Hof, Bert van 20e eeuw158
Iersel, Gerard van (1934)86
Jellinger157
Jong, Leo de (1931)83
Konijnenburg, Willem van (1868-1943)10 107
Kubin, Alfred (Tsjechië 1877-1959)108 109
Kuyk, Harry van (1929-2008)14
Linssen, Nel (1935-2016)8
Louis Vuitton triangle red epi leather handbag55
Maetzel, Monica (Duitsland 1917-2010)133
Mekkink, Johan (1904-1991)179
Mink, Gerrit (1909-1994)177
Nachenius, J.C. (1890-1997)28
Noyons, Willem (1956)131
Onbekend47 112 138
Onbekend, Bulgarije 19e eeuw151
Onbekend, Perzisch150
Poth, Uwe (Germany 1946)82
Raedecker, Johan (1885-1956)81
Reisicoon78
Renes, Teun (1923)114
Rolf, Johnny (1936)127
Rolf, Margot (1940)167
Rossem, Ru van (1924-2007)51
Royal Copenhagen79 121
Russisch 19e eeuw76
Russische icoon 19e eeuw77
Salentijn, Kees (1947)30
Sieger, Fred (1902-1999)149
Sieger, Helen (1911-2010)50
Smits, M.156
Theunissen, Pierre (Duitsland Frankrijk 1931)99 100
Toorop, Jan (1858-1928)6
Verhoesen, Albertus (1805-1881)119
Vijf Chinese copper engraving hand coloured ca 177095
Vliet, Ger van (1880-1972)161
Wiegman, Matthieu (1886-1971)20
Wijnberg, Nicolaas (1918-2006)46
Wilde, Bert de (1947)84
Woerkom, Willem van (1905-1998)29
Wortel, Ans (1929-1996)12
Zilveren couvert met gravering benen heft (7)171
Zilveren couvert met zilveren heft 19e eeuw170
Zipper, Ferd. A. (Wien 1911-1985)140