Aftersale 17 juni 2024

Klik op een lotnummer foto of naam van de kunstenaar voor meer foto's en de mogelijkheid om nu al een bod uit te brengen.

  • Lotnummer: 221

    221. Rovers, Jos (Dutch 1883-1976)

    Nieuwmarkt Amsterdam 1943

    ets, 28 x 20,5 cm, blad 50,5 x 33 cm

    uitgave Vereeniging tot Bevordering van Beeldende Kunst 1943

    Richtprijs: € 20 - € 50
  • Lotnummer: 188

    188. Hoef, Chris van der (Dutch 1875-1933)

    Tinnen theeservies

    theepot h 14 cm,suikerpot h 11 cm melkkan h 7 cm , merkje melkkan gero   met deukje

    Richtprijs: € 20 - € 50
  • Lotnummer: 162

    162. Snuif tabaksdoos

    Vrouw

    enige chips

    Richtprijs: € 25 - € 50
  • Lotnummer: 143

    143. Zes tentoonstellingsaffiches over Realisme

    o.m. Nicolaas Wijnberg, een affiche over juist verschenen boek

    van Wijnberg, De hoed van Cezanne, uitgeverij Van Spijk, Venlo, Stedelijk Museum, Amsterdam Realisten uit zeven landen

    tentoonstelling Kees Andrea, Museum Henriette Polak 1998, affiche Kunsthandel santee landweer, Peter Goldschmidt 1956, Amsterdam, affiche Geef een boek of twee, CPNB, De hoed van Cézanne boek Nicolaas Wijnberg, affiche restaurant Griet Manshande

    Richtprijs: € 30 - € 60
  • Lotnummer: 140

    140. Schuhmacher, Wim (Dutch 1894-1986)

    Peninscola, Spanje 1947 (2)

    kleurenlitho, 30 x 45,5 cm

    ges. r.o. in de plaat en hierbij nog een litho van dezelfde kunstenaar Ilde de la Cité , maakt deel uit van de uitgave.Schildersprenten

    Met de Schildersprenten wilde men na WO II, in 1947, kunst bereikbaar maken. Acht bekende hedendaagse kunstenaars werkten mee aan dit intitiatief. In een beperkte oplage werd voor een relatief lage prijs de litho's aangeboden. Verschillende tentoonstelingen w.o. het Van Abbemuseum toonden de kleurenlitho's.

    Richtprijs: € 30 - € 50
  • Lotnummer: 189

    189. Huig, Henk (Dutch 1934)

    Landschap 1972

    litho, 39 x 47,5 cm

    ges. r.o. de plaat in potlood 72

    Richtprijs: € 30 - € 50
  • Lotnummer: 37

    37. Veldhoen, Aat (Dutch 1934-2018)

    Portret

    affiche, 50 x 32 cm

    ges. in potlood

    Richtprijs: € 30 - € 50
  • Lotnummer: 211

    211. Wijnberg, Nicolaas (Dutch 1918-2006)

    Kunstkalender 1989

    fotolitho op 179grs Perseus Silk, 71,5 x 51,5 cm

    Oplage van 750, Amsterdam. Deze kalender was niet in de handel verkrijgbaar.

    Richtprijs: € 30 - € 50
  • Lotnummer: 119

    119. Eskaf Huizen Holland  233 WB diam. 28,5 cm (2)

    diam 29 cm met blindstempel Arnhem

    Hierbij nog een schaal met bloemendecor diam 29 cm met blindstempel , Arnhem

    Richtprijs: € 40 - € 80
  • Lotnummer: 96

    96. Jong, Toon de (Dutch 1879-1978)

    Baggeren

    ets, 8 x 15 cm

    ges. r.o. in potlood en l.o. Baggeren

    Richtprijs: € 40 - € 80
  • Lotnummer: 91

    91. Jong, Toon de (Dutch 1879-1978)

    Elshout aan de Lek 1918 (2)

    ets, 24 x 48 cm

    ges. r.o. in potlood en l.o. Elshout aan de Lek

    afgeb in Nederlandsche Prentkunst sedert 1900, p 81. Hierbij nog een ets van dezelfde kunstenaar Amersfoort uitg Larensche Kunsthandel

    Richtprijs: € 40 - € 80
  • Lotnummer: 205

    205. Wijnberg, Nicolaas (Dutch 1918-2006)

    Croissantjes 1993

    zeefdruk in zwart, 30 x 52 cm

    oplnr  5/18 en ges. r.o.  in potlood '93

    lit. Frans Duister, Marijn Schapelhouman, p. 281, cat.nr. 10

    Richtprijs: € 50 - € 100
  • Lotnummer: 117

    117. Verjans, Raf (Belgian 1935)

    Totaal twee bronzen. Netwerk in  beweging (2)

    bronzen reliëf, 6 x 9 cm

    Gesigneerd achterzijde . In opdracht van Interelectra ed. 120/400.

    Met documentatie. Hierbij van een onbekende kunstenaar een bronzen beeldje van een figuur achter zijn computer. h 8,5 cm.

    Richtprijs: € 50 - € 80
  • Lotnummer: 89

    89. Lammers, Willem (Dutch 1857-1913)

    Haan met kippen in hok

    olie op paneel, 15 x 18 cm

    gemon. l.o.

    Herk. particuliere collectie

    Richtprijs: € 50 - € 100
  • Lotnummer: 120

    120. Eskaf Huizen  gemon K (3)

    Vaasje h 10 cm met blad decor

    Hierbij nog een vaasje met chip Eskaf Huizen BV

    Schaal met twee oren h 8 cm achterzijde gem Eijeco Holland

    Richtprijs: € 50 - € 120
  • Lotnummer: 44

    44. Breman, Co  (Dutch 1865-1938)

     Egyptische voorstelling

    zwart krijt en gouache , 75 x 44 cm

    Aan Nora Blok ter herinnering aan haar eerste optreden als soliste te Laren maart 1934 Co B

    Richtprijs: € 50 - € 100
  • Lotnummer: 187

    187. Gerritz, Harrie (Dutch 1940)

    Running Landscape 1998

    kleurenlitho, 38 x 42 cm

    Ges. r.o. in potlood en gedat. 1998

    Richtprijs: € 60 - € 90
  • Lotnummer: 61

    61. Toorop, Jan (Indonesian Dutch 1858-1928)

    Ave Maria

    isografie, 19,6 x 15,5 cm

    achterzijde isographie ‘v Meurs' J Toorop  Avé Maria  met stempel van coll Philip J.

    Volgens Gerard van Wezel 3 okt 1992 is deze druk door Toorop zelf ingekleurd

    Richtprijs: € 150 - € 200
  • Lotnummer: 206

    206. Wijnberg, Nicolaas (Dutch 1918-2006)

    Amor 1980

    litho, 49 x 65  cm

    Drieluik met marionet van Romeinse soldaat, getatoeëerde naakte vrouw, en clown. ges. m.o.in potlood en gedat '80. ed. 13/16

    Ook collectie Rijksprentenkabinet Amsterdam

    Richtprijs: € 60 - € 120
  • Lotnummer: 214

    214. Onbekend 20e eeuw

    Oosterse stad

    olie op doek, 5- x 30 cm

    onduidelijk ges. Achterzijde stempel De Schildersclub, 2e Kostverlorenkade 18 Amsterdam

    Richtprijs: € 60 - € 120
  • Lotnummer: 38

    38. Veldhoen, Aat (Dutch 1934-2018)

    Wachten op Wittenburg 2005

    zeefdruk naar pasteltekening, 57 x 41 cm , incl lijst 83 x 63 cm

    opl. 149/250. Ges. r.o. in potlood. Ingelijst door L'Encadreur, Amsterdam.

    Richtprijs: € 70 - € 120
  • Lotnummer: 150

    150. Norden, Hans van (Dutch 1915-2011)

    Kostuumontwerp balletdanser (2)

    gouache, 51 x 33 cm

    Hierbij nog een kostuumontwerp van een balletdanser. Herk. Rechtstreeks gekocht van de kunstenaar

    Het moest allemaal anders in de kunsten na de oorlog. Hans van Norden (1915), kunstschilder en decorontwerper, was actief betrokken bij de culturele revolutie van de late jaren veertig.

    De laatste jaren van de oorlog woonde hij in Huizen waar zijn vader als keramist en decorschilder was verbonden aan de ESKAF. Hij leerde de kunstenaar Nicolaas Wijnberg kennen. Via Wijnberg leerde Hans de theaterwereld kennen. Hij ontwierp decors en kostuums voor met name het Scapino ballet. Samen met Wijnberg stond Hans van Norden aan de wieg van de Realisten.

    Richtprijs: € 80 - € 150
  • Lotnummer: 122

    122. Sluys, Cornelis van der (Dutch 1881-1944)

    Eskaf, crèmekleurige aardewerk vaas met zwarte rand model 333

    c 1927-1933. Gem. onderzijde geschilderd 333 Eskaf Holland, h 25 cm

    Richtprijs: € 80 - € 150
  • Lotnummer: 199

    199. Bonnet, Marie (20e eeuw)

    Reflets, Hommage aan Chagall 1975

    olie op doek, 60 x 50 cm

    ges. achterzijde en gedat. 1975

    Richtprijs: € 80 - € 150
  • Lotnummer: 136

    136. Eyck, Charl (Dutch 1897-1983)

    Vrouw 1947 (3)

    kleurenlitho, 31 x 23,5 cm

    ges. l.o. in de steen. Hierbij nog 2 andere kleurenlitho's van Charl Eijck. Luxembourg en Arc du Caroussel Uitgave 1947 maakt deel uit van de serie Schildersprenten.

    Richtprijs: € 80 - € 150
  • Lotnummer: 137

    137. Fernhout, Edgar (Dutch 1912-1974)

    Herfst 1947 (3)

    kleurenlitho, 35 x 44 cm

    ges.l.o. de plaat in potlood en ges. r.o. in de plaat. Hierbij nog twee andere kleurenlitho's Zomer en Winter, maakt deel uit van de serie Schildersprenten

    Richtprijs: € 80 - € 120
  • Lotnummer: 138

    138. Keulen, Jan van (Dutch 1913-1994)

    Dame in 't groen 1947 (4)

    kleurenlitho, 44,5 x 24,5 cm

    ges. r.o. in de plaat. Hierbij nog 3 andere kleurenlitho's van dezelfde kunstenaar Barmhartige Samaritaan, Azalea, Dormeuse. Complete serie, maken deel uit van de Schildersprenten uitgegeven in 1947.

    Richtprijs: € 80 - € 150
  • Lotnummer: 157

    157. Welter, Henri (1886-1948)

    Visser in boot

    olie op doek, 30 x 40 cm

    ges. l.o.

    Richtprijs: € 80 - € 150
  • Lotnummer: 190

    190. Jong, Toon de (Dutch 1879-1978)

    Roeibootje in havenmond

    houtskool, 24 x 36 cm

    ges. l.o.

    Richtprijs: € 30 - € 80
  • Lotnummer: 209

    209. Norden, Hans van (Dutch 1915-2011)

    Danaë 1988

    olie op board, 22 x 32 cm

    ges. achterzijde HvNorden en gedat 1988 Danaë. Met lijst van l'Encadreur.

    Herk. Rechtstreeks gekocht van de kunstenaar

    Richtprijs: € 80 - € 150
10
10