Auction 21 June 2022

  • Lot Number: 60

    60. Indonesia. Een geelgouden 14krt hanger met cabochon geslepen robijn

    en daaromheen diamantjes, Indonesië, laat 20e eeuw

    bruto 1,3 gram

    Price: € 150 - € 200
  • Lot Number: 61

    61. Loetz vaasje begin 20 eeuw

    glas

    h 18 cm, gem. Loetz Austria en onduidelijke signatuur

    Price: € 50 - € 100
  • Lot Number: 62

    62. Plazuid Holland Gouda

    4 aardewerk polychrome vazen waarvan twee met bloemen

    h. 20 cm gem Gouda Holland 510 en een oorvaas gem. Gouda 1016 , h 17 cm en Plazuid Holland Gouda Novarra 4360 een oorvaas met deksel

    h 28 cm

    Price: € 160 - € 220
  • Lot Number: 63

    63. Lanooy, Chris (Dutch 1881-1948)

    aardewerk bolvaasje decoratie h 11 cm gem. en

    Achterberg, Chris (Dutch 1883-1948) aardewerk kommetje h 6 cm gem.

    Price: € 180 - € 250
  • Lot Number: 65

    65. Mobach

    Drie vazen wit en bruin gegeglazuur h 23 cm gem mobach en oranje en bruin geglazuurde kan,

    , bronsgeglazuurde kruik met opschrift stadskelder

    gem. Mobach Kamo

    Price: € 60 - € 100
  • Lot Number: 66

    66. Dubbeldam, Wim (Dutch 1939)

    Drie aardewerk vazen, een blauwgeglazuurd en een bruin

    geglazuurd h 23 cm gem. mon. en een wit geglazuurde Mobach vaas h 23 cm

    gem.

    Price: € 70 - € 100
  • Lot Number: 67

    67. Thomassen Gerard (Dutch 1926-2004)

    Een helderglazen Serica vaas Leerdam gem G. Thomassen (1926-2004) 250-170

    met geel paars en blauwe spiralen h 20,5 cm . En een bont gekleurde glazen vaas uitvoering onbekend, mogelijk Loetz Palme h 16 cm chipje bij rand

    Price: € 150 - € 200
  • Lot Number: 70

    70. Rijnland

    Twee wandborden Vrede is het heil der wereld 28-6-1919

    en Oorlog is de ramp der volkeren 31-7-1914 , gem uitgave Jac Reintjens

    Amsterdam diam 28 cm

    Price: € 80 - € 120
  • Lot Number: 75

    75. Zilveren verguld

    Art deco verguld zilveren sigarettenkoker met monogram

    , 8 x 12,5 cm

    Price: € 120 - € 180

Newsletter

    Receive news about our upcoming auctions and much more!