New Arrival Jan Sluijters (1881-1957)
Portret van donkere vrouw met openvallende blouse
olie op doek
70 x 50 cm
ges. r.b.
herk. Particuliere collectie
Opgenomen in RKD oeuvrecatalogus Jan Sluijters
Wordt geveild op 30 oktober 2023
Veiling 17 juni 2024
Innamedagen
20 april van 11 tot 13 uur in De Pol, Raadhuisstraat 8, Diepenheim
U kunt inbrengen voor onze veiling van 17 juni. Neem contact met ons op. Ook is het mogelijk om op afspraak in te brengen.
Wij zijn geïnteresseerd in hoogwaardige kwaliteit schilderijen, bronzen, Chinees porselein, design en exclusieve damestassen van Hermès, Chanel, Dior, Louis Vuitton
Waaronder Jan Sluijters, Leo Gestel, Karel Appel, Kees Verkade, Lizzy Ansingh, Bram Bogart, Willem Dooijewaard, Isaac Israels, Andy Warhol e.a. (inter)nationale kunstenaars.
Heilige familie 1913
pastel, kleurenpotlood en potlood, 20 x 13 cm
I Conte des 1001 Nuits 1918
Hassan-Badreddine- el- Bas Raoui Editions de la Sirène, Parijs. , 8 pochoirs in kleur, waarvan 1 op omslag en 8 pagina groot.
After Second version of painting 1946 (1971)
offset lithograph in colors/wove paper. Published by Städtische Kunsthalle, Düsseldorf, 80,6 x 58,8 cm
Composition en rouge, yellow et bleu 1989
aquagravure, 68 x 68 cm
olie op doek
70 x 50 cm
ges. r.b.
herk. Particuliere collectie
Werkende boer met op de achtergrond de zendmasten van Huizen ca 1930
pastel
36 x 53,5 cm
ges.r.o. en geann. Huizen
herk. particuliere collectie
Wordt geveild live veiling 30 oktober 2023
Onze experts geven taxaties, er wordt hierbij gelet op conditie, ouderdom, herkomst en zeldzaamheid van uw objecten. Ook de marktsituatie wordt erbij betrokken, al deze factoren bepalen de richtprijs.
Wij organiseren regelmatig innamedagen in het land
Schilderijen, bronzen, zilver, goud, Chinees porselein, exclusieve horloges Patek Philippe, Rolex en design
Experts adviseren u graag.
Het is ook mogelijk om op afspraak in te brengen. Neem dan contact op met drs. Margriet van Seumeren. Desgewenst komen we bij u aan huis.